Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki szülés közbe amikor nyomott véletlenül sugárba pisilt?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 13. 21:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fétises. Inkabb azt mondanam hogy a noiessegem nem szeretnem elvesziteni a szuloszoban SEM.

Baratnoim mar megkerdeztem errol pisirol egyik sem szamolt be. De arrol igen hogy bekakiltak picit amit a szuleszno szo nelkul diszkreten elis takaritott

En megis kellemetlenul ereznem magam.

Legyen az akar egy veletlenul kicsuszott "puki" is.

Még van idom a szulesig megis ezek egyre gyakrabban jutnak eszembe.

Azt mondjak a fajdalom miatt ezzel nem fogok foglalkozni. En azt erzem hogy de,es gatlasaim lesznek emiatt es nem fogom tudni magam elengedni emiatt.

Teged pedig kedves hozzaszolo jelentettelek,mert a valaszod nem a kerdesemre iranyult

Es raadasul vadaskodsz


Nem kell ehhez fetis,csak menj be 1 napra a szuloszobara. Biztos hogy talalkoznal azzal amirol a kerdesem szól.

2023. ápr. 13. 21:33
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Jártam néhányszor a szülőszobán, valószínűleg többször, mint te...

Talán ha eleve kicsit normálisabban írod ki a kérdést, nem kezdünk el itt hárman is gyanakodni - mert nem csak engem jelentettél, nem csak én írtam...


De őszintén szólva még mindig nem igazán értem, hová szeretnél kilyukadni. És ha volt, aki sugárban pisilt, akkor mi van?


Igen, hidd el, mindenki szeretné megőrizni a méltóságát (nem értem, miért nőiességet írtál, annak az elvesztése egészen mást jelent) - de akár hogyan is készülsz rá, hidd el, nem fog sikerülni. Maximum nem veszed észre. Nem lesz időd ilyeneken hisztizni.

2023. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ennek a gyakorisagara szerettem volna kiterni

Vagy hogy ez hogyan kerulheto el


Bent lesz parom is,nem szeretnem ezt a szep pillanatot ilyen kellemetlen dolgokkal megfuszerezni.

Es még az aggaszt hogy emiatt majd nem tudom magam majd elengedni

Es az hogy elengedjem magam,fejbe ott legyek ahol kell nagyon is fontos

2023. ápr. 13. 21:45
 4/15 A kérdező kommentje:

A hányastol is felek

Egyik baratnom mondta hogy o rosszul lett kozbe es hanyt

Es a parja tartotta neki a vesetalat

2023. ápr. 13. 21:46
 5/15 A kérdező kommentje:
A szuleszno mondta hogy naluk a beontes az rutin szeru,minden kismama megkapja szules elott ha még persze van rá idő
2023. ápr. 13. 21:48
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Köszönöm szépen, voltam már 2szer a szülőszobán, hamarosan harmadszor készülök. Ezek szerint kettővel többször voltam már,mint te.
2023. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel tuti kakiltam, a másodikkal nem tudom, ott már baromira nem érdekelt miközben egy egy 4,5 kilós gyereket préselt ki magamból 🤣🤣

Arra emlékszem hogy a vége felé nagyon kellett pisilni de már nem kellettem fel így megkatétereztek amiből semmit sem éreztem.

Hidd el ott baromira nem ezek fognak érdekelni 😄😁

2023. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk a párod álljon a fejedhez, és probléma megoldva...

Vagy szeretnéd, hogy a vérben tocsogó, táguló-repedő alfeled vizslassa közben?


A pisi-kaki nagyon gyakori, és meg kéne értened, hogy nem kerülhető el. Nem, a beöntés sem biztos megoldás.

Hányás kevésbé gyakori.

2023. ápr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Elsőnél egyik sem volt.

Másodiknál hiába a beöntés, kaki az kicsusszant.

2023. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi volt, szerintem jött ott minden, ha nem is sugárban, hanem kicsurrant, amit a szülesznő azonnal szó nélkül le is törölt.

De engem annyira kiütött a fájdalom, hogy alig tudtam érzékelni a külvilágot. A férj általában nem láthatja magát a szülést, legalábbis az enyémet mikor már kezdett látszani a baba feje, gyorsan odaültették a fejemhez.

A szülőszobán a mindenféle testnedvek természetesek. De hidd el, ez akkor ott nem fog érdekelni. Mint ahogy az sem hogy egy akar többágyas szobában bármikor előkapd a melled szoptatni. (Kiveve persze ha van ott látogató)

2023. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!