Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek a terhesség alatt...

Akinek a terhesség alatt nyomott ideget a baba és idegbecsípődéssel is kűzdött, az természetesen szült vagy császározni kellett emiatt?

Figyelt kérdés

Pár hete érzem, hogy nyomhat valami ideget a baba, a jobb lábamba sugárzik a fajdalom a derekamból, és ha lépek belehasít a derekamba, tegnap este pedig becsípődött a derekam, menni nem bírok csak feküdni, de úgy is érzem, hogy fáj. Nem tudom hova lehet ezzel fordulni, meg hogy mit lehet rá használni terhesen. Aki ilyen problémával küzdött szülhetett természetesen?

25 hkm


2020. dec. 9. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd el fog múlni, nem maradsz így. Addig is kenegetsd izomlazító, gyulladáscsökkentő kenőccsel. Még mielőtt szétszednétek, a kenőcs helyileg szívódik fel, nincs hatással a magzatra. Csípőficamos vagyok, a mindennapokban nem látszik. Az első terhességemnél az utolsó hónapban mankóval jártam, mert nekem is becsípődött egy idegszál a csípőmnél. Nem a súly miatt, mert 61 kg voltam, 9kg-t híztam. Szülés után egycsapásra elmúlt a problémám.
2020. dec. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, én se vagyok túlsúlyos, viszont gerincferdülésem van, meg hirtelen nőtt a hasam, terhesség előtt teljesen lapos volt, lehet a súlyt sem bírja jól a gerincem. 😔
2020. dec. 9. 08:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elmúlik majd.

Nekem elvan meszesedve a gerincem teljesen. 29 vagyok. Ahogy meszesedik kis kapmók alakulnak ki a gerincoszlopodon. Ezek a kis kampók folyamatosan nyomják az idgeket. Sajnos így csináltam végig a terhességet is. Simán szültem nem okozott semmilyen problémát.

2020. dec. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is 29 vagyok, megnyugtattál, hogy akkor nincs olyan nagy "probléma", pihenek, a férjem segít mindenben, hátha pár nap alatt helyre jön. 🙂
2020. dec. 9. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!