Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben pisilés/kakilás?

Szülés közben pisilés/kakilás?

Figyelt kérdés
Volt, hogy valaki az erőlködéstől odapislit/kakilt?

2023. ápr. 30. 18:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt. És?
2023. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szintúgy de ehez hozzászoktak egy percig nem éreztem magam kellemetlenül.
2023. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem is az erőlködéstől, hanem ahogy haladt a baba a szülőcsatornában, egyszerűen csak kitolta a dolgokat. Szűkös ott a hely :) Tök normális ilyenkor, ha valakinek nem volt beöntése vagy hasmenése közvetlenül szülés előtt, akkor szülés közben bizony a baba kitolja, amit ki kell.
2023. ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
15%
És akkor egy újabb indok, amiért hálát adok a császármetszésért...
2023. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Császárom volt rosszul tették fel a katétert így bepisiltem. Azzal sincs baj...
2023. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Én mire beértem a kórházba már erős tolófájásaim voltak, szinte biztos vagyok benne, hogy bekakiltam közben, de amikor felfektettek az ágyra senki nem szólt semmit. Előtte el akartam menni mosdóba rendbe tenni magam, de nem volt rá idő. Szerintem napi szinten találkoznak ilyen dologgal a szülőszobán.
2023. ápr. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

4: császár közben és után is elengedhetnek a záróizmok, csak nem érzed. Unokatesóm konkrétan mondta hogy diszkréten jelezték egymásnak a műtőben a személyzetnél, hogy történt kis baleset, és gyorsan takarítottak.


Kérdésre: igen. Engem rettenetesen frusztrált, hiába normális. Férjem a maga modorában a mai napig ugrat vele, most már röhögök rajta én is. Pisi is jött, de azt nem éreztem csak a szülésznő mondta, hogy menjek pisilni majd, de most nem kell erőltetni mert kiürült a hólyagom (is).

2023. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nem történt ilyen, meg vajúdás alatt nagyon sokszor kellett wc-re mennem, szóval lehet nem is volt már bennem semmi. De nem vagyok amúgy 100%-ig biztos benne lehet csak nem éreztem már.
2023. ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt
2023. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnél volt minden bár én ebből semmit nem éreztem
2023. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!