Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 34 hetes terhes vagyok. A...

34 hetes terhes vagyok. A babám nyakára 2x van rátekeredve a köldökzsinór. Ez mennyire gyakori? Nagy baj van?

Figyelt kérdés

2023. máj. 3. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyakori.

Addig nincs baj, amíg normális a szivhangja.

Gondolom most már inkabb nst-re fogsz járni, ott fogják látni, ha gond van.

2023. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Minden második gyereknek a nyakán van a zsinór.
2023. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyakori jelenség. Az én orvosom pl ezért meg sem mondja a kismamáknak, hogy hol a zsinór, mert feleslegesen izgulnak. Mikor én kérdeztem, nekem sem mondta el. Persze emiatt paráztam, hogy biztos azért nem mondja meg, mert rajta van. Születéskor nem volt a nyaka körül. Vagy kitekerte magát, vagy tényleg senkinek sem mondd semmit a dokim, akkor sem, ha minden rendben.
2023. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
A szülések harmadában rá van tekeredve a zsinór a babára.
2023. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Én úgy születtem,hogy egyből újra élesztettek mert a nyakam köré volt tekeredve,tiszta kék voltam. Úgy préseltek ki anya hasából.

Én is izgulok ez miatt egyébként,mivel várandós vagyok de remélhetőleg nem lesz semmi gond.

2023. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mind a két gyerekemnek a nyaka körül volt 2x. Nem mondta senki közvetlenül nekem, csak hallottam, hogy beszélik egymás között miutan megszülettek. Természetes úton születtek komplikáció nélkül.
2023. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5-os, lehet, hogy inksbb a kipreseles miatt voltal kek. Ha nem engedik visszacsuszni a babat elhuzodo kitolasi szakban, hanem nyonjak a hasat, pont, hogy nem jut eleg oxigenhez. Gorbicz Adria szulesfelkeszito pidcastjaban is beszel errol.
2023. máj. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hatszor volt a nyakán a köldökzsinór. Császár lett, mert esélytelen volt megszülni természetesen. Sosem nézték, csak a műtőben mondták, hogy ezért esett drasztimusan a szívhang, mert nagyon feszült a zsinór.
2023. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
5 os vagyok, lehetseges, csak nemelyik orvos barbar modon banik az emberekkel sajnos..
2023. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!