Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki program császárral szült...

Aki program császárral szült és reggel ment a kórházba milyen volt az előzö napja?

Figyelt kérdés
Kedden műtenek kezdek izgulni:$

2023. máj. 7. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Vicces volt, én már a kórházban voltam és reggel 8-kor lett volna a program császár. De éjjel arra ébredtem, hogy elfolyt a magzatvíz. A dokim bejött éjjel és megcsinálta a császárt, manapság szerintem az ügyeletes csinálná.
2023. máj. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Botrány lassan vánszorog az ídő ilyenkor!használd ki az utolsó 2 napodat😂

Én megpróbaltam mindent is hátha hamarabb elindul de a kiírt napon reggel indult meg. Így sikerült vajúdnom.még pár órát mire műtöbe kerültem.

2023. máj. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem csütörtök reggel mondták meg hogy másnap császár lesz, borzasztó volt az a nap. Kb úgy tűnt, mintha 4 nap alatt telne az az egy nap. Egész nap vikszoltam a lakást, hogy szép rendet hagyjak itthon, soha nem volt olyan rend, mint akkor, csillogott minden, élére állítva minden. Persze ezzel próbáltam elterelni a figyelmem. Meg egész nap sírtam, ha csak megszólaltam. Tonikot ittam ,hátha... este forró fürdőt vettem, sétáltam egy nagyot, de semmi nem segített. Nekem ez a 2. császárom volt, lett volna esélyem megszülni ha magától beindul,de nem történt meg. Mivel második volt, tudtam mi vár rám és rettegtem. Most várom a harmadikat, tuti császár lesz, mondtam a dokimnak, nem akarom hetekkel előtte tudni mikor születik. Majd előtte nap mondja meg.
2023. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én parázok és takarìtok mindenholis :D
2023. máj. 7. 10:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi extra. Hatalmasat sétáltunk, tettem-vettem. Éjjel paráztunk be, hogy úristen másnap lesz egy gyerekünk.
2023. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem császár, de indításra mentem. Borzalmas volt, előtte már két nappal hát... az izgulás nem jó szó. Néha örömködtem, hogy végre megszületik a kislányunk, aztán pánikoltam, hogy úristen, holnaptól teljesen megváltozik az életünk, aztán zokogtam, mert jajj milyen lesz a szülés, aztán meg azon sírtam, hogy milyen megható, hogy már csak órák kérdése és a kezemben foghatom a babámat. Persze mellette reménykedtem is, hátha elindul még is magától... Szerintem nálam már akkor beütött a babyblues. :D

Kitartás! Nem lennék a helyedben, de hidd el gyorsan túl leszel rajta! :)

2023. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elmentünk Szentendrére kettesben az apjukkal kirándulni egyet egy ideig utoljára. :) Az első gyerek előtt búcsúmoziban voltunk, a harmadik meg egy hónappal előbb bekopogtatott, így akkor kimaradt ez a vége fázis. :)
2023. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :) Hát mindenki azt mondja ne izgulj hát de hogy :D

Egyik pillanatba sirok utána nevetek :)igeb elmegy gyorsan a holnap aztán hoppsz mehetek is és pár óra múlva ott is a baba :D

Köszi hogy írtatok :):)jóolvasni

2023. máj. 7. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!