Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárral...

Programozott császárral szeretnék szülni, Budapesten melyik kórházban elérhető opció ez?

Figyelt kérdés
Ha kell, fizetek is érte
2014. szept. 7. 14:27
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem kórház, hanem orvos függő.
2014. szept. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Maternity
2014. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
37%
no comment
2014. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
60%

az összes magánkórházban és elég sok magánorvosnál is. a magánkórházakban külön ára van a "császárnak", a magándokik meg sok okból vágnak ok nélkül (több pénz, tudnak tervezni veled, nyaralhatnak, és nincs annyi műhiba per lehetőség benne).


Biztos vagyok benne, hogy Budapesten egy perc alatt találsz olyan magándokit, aki megteszi ezt nekem. (mert pl. az enyém is ilyen), és az is igaz, hogy ezernyi kamuokot lehet találni (pl. rossz szem, pszichikailag rettegsz a szüléstől, kengyeled volt gyerekkorodban, stb.)

2014. szept. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
72%
Maternity, Dr. Rose. Érdeklődj utána. (No commentnek: a világ kulturáltabb részén lehet anyai kérésre császármetszést végezni, hamarosan remélhetőleg itthon is. Még mielőtt: nem a magam részéről fontos, de orvosként és anyaként is abszolút úgy hiszem, hogy az önrendelkezés körébe kellene, hogy tartozzon a kérdés. Szomorú, hogy nem így van.)
2014. szept. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! A maternity-t megnéztem, és nagyon tetszik :) Csak kicsit húzós az ára, de megéri, hogy ne legyenek még évekig rémálmaim a szüléstől. 4-es vicces volt a válaszod, mert a három felsorolt okból mindhárom jelen van. :) Na jó, csak szemüveges vagyok, de ezek szerint halmozottan hátrányos a helyzetem. :D Nagyon nem szeretnék szülni, és mivel nem veszélyeztetem a baba egészségét, számomra felfoghatatlan, hogy miért nem kérhetek császárt, ha számomra az kényelmesebb megoldás lenne.
2014. szept. 7. 15:22
 7/39 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, én most úgy haragszom. :D Hétfőn reggel kellett volna kiírnod ezt a kérdést, mert akkor az ősanyák ugye otthon szoptatják a négyévesüket, és annyira vicces dolgokat írtak volna, annyit szoktam nevetgélni:))
2014. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó na bumm, ha hülyeség kell te megírod. Itt vagyok én két császár után, első babámat 9 hónapig szoptattam, második ma 5 hós és maximum 1 éves korig szeretném szoptatni. Szóval azt hiszem nem vagyok ősanya de akkor is hülyeségnek tartom azt ha valaki kéri a császárt. Nem magam miatt nem akartam, tojtam én a fájdalomra, hisz akár így, akár úgy, de akkor is fáj. Viszont a gyerekemmel annál inkább foglalkoztam. Sürgősségi császárom volt először, aztán meg másodjára nem bírta volna kis a hegem. Ha kell műteni hát nincs mese. DE! A babának sokkal jobb hüvelyi úton születnie. Itt elsősorban ne az legyen már a lényeg, hogy hogyan "kényelmesebb". Szerintem ahhoz, hogy ezt megértse valaki még "ősanyának" sem kell lenni.
2014. szept. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
13%
Most olvasom: önrendelkezés. Ismét no comment.
2014. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
44%

"önrendelkezés körébe kellene, hogy tartozzon a kérdés. Szomorú, hogy nem így van."


Azért ehhez baromira nincs meg nagyon sok anyának a tudása, hogy eltudja dönteni. A doktor azért tanult, hogy eltudja dönteni,nem laikus anyák döntsék el.

2014. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!