Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik mostanában adtak életet...

Akik mostanában adtak életet a babájuknak Debrecenben azoktól szeretnék kérdezni ?

Figyelt kérdés
Ki hol szült és milyen tapasztalatai vannak ☺️☺️☺️ ?

2023. máj. 15. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Egy éve szültem a klinikán, úgy jöttem haza, hogy ha vállalunk még gyereket, akkor inkább kifizetjük a magánt.
2023. máj. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Kenézyben szültem, szuper volt minden. Újra oda mennék.
2023. máj. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

8 hónapja szültem a klinikán.

Első baba, nincs összehasonlítási alapom, de összességében elégedett voltam.

Nagyon nehezen indult be a szülés, 36. héten kerültem be idő előtti burokrepedéssel, és hiàba indították, csak 3 nap múlva lett meg a baba.

Az jó volt, hogy mivel nem akartam császárt, így türelmesen vártak, ameddig lehetett. Viszont a sok vàltás alatt valahol elveszett az infó, hogy nekem csak felül volt egy kis repedésem, tehát burkot kellett volna már rég repeszteni...

Mikor erre rájöttek, onnantól màr kb. 12 óra alatt le is ment az egész :) /Előtte nem voltak fájdalmaim, bár a gép mutatta a fájásokat./

Én magánba vagy külön szobába nem szívesen mentem volna egyébként, örültem a szobatársaknak, segíteni is tudtunk egymásnak, ez első babával megnyugtató volt, hogy mindig van mellettem valaki.

2023. máj. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szépen fogalmaztad meg a kérdést, nagyon tetszik!
2023. máj. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A Kenézyben szültem nemrég, előtte a Klinikán covid-idöszakban, de a Kenézyvel sokkal elégedettebb voltam.
2023. máj. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Első baba és ahova terhesgondozásra járok doki az a Klinikán dolgozik ezért gondoltam arra , de ezek után lehet inkább a kenézy marad 🙂🙂 nagyon szépen köszönöm hogy megosztottátok a tapasztalatokat 😘
2023. máj. 16. 09:56
 7/8 Bogica0616 ***** válasza:
100%
Szia, ne haragudjatok az offért, megkérdezhetem, hogy kihez jársz? Magán vagy állami?
2023. máj. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Magánba :)
2023. máj. 16. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!