Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában...

Szült valaki mostanában Debrecenben a Kenézy Kórházban?

Figyelt kérdés
Adnak pelust,popsitörlőt, popsi kenőcsöt a babának vagy nekünk kell vinni? A hálóing kötelező szülés után amíg bent vagyunk?
2016. jan. 21. 18:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És hogy van a látogatási idő? Itt betartják az emberek?
2016. jan. 21. 19:00
 2/11 anonim ***** válasza:
En a klinikan szültem szóval nagyon segíteni nem tudok, ott pelust kaptunk mást nem. Miért valasztottad a Kenézyt? Mostanaban csak rosszakat hallok róluk.
2016. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2 éve szültem ott és ha minden jól megy jövő héten.

Szóval 2 éve pelust adtak, törlőt, krémet vittem. Én vittem egy hálóinget, de láttam, hogy voltak többen póló, nadrágban.

2016. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja, látogatás. Ha jól rémlik 14-17:00 között, közte egy fél órás szoptatási szünet. Babát folyosóra nem lehet kivinni, megfogni se foghatja senki az anyukán kívül, a szobába nem mehet be a látogató.
2016. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2 éve szültem ott (pár hónap múlva megint ott fogok)!

Akkor adtak mindent,bár én vittem be pelust,popsitörlőt és krémet is,jól tettem,mert nem vittèk túlzásba a mennyiséget.


Jobb szeretik a hálóinget,szülés után kényelmesebb is,pedig én itthon sose azt hordom! De volt,aki pizsiben volt! Hálóinget adnak minden nap tisztát,de sajátban is lehet lenni!

2016. jan. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Ha nincs influenza járvány (ha van akkor csak a lépcsőnél lehet találkozni az ismerősökkel)akkor a kórteremhez mehet látogató,vannak székek le lehet ülni! A babát nem lehet kivinni,kórterembe nem mehet senki be! A lányomat se akarták beengedni 4 évesen,de végül beengedték,kiharcolta! Amikor pedig őt szültem influenza járvány volt!

2016. jan. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szóval akkor nem láthatja senki a babát? A klinikán a folyosóra kilehet vinni a babát. A kórterembe ott sem lehet bemenni de persze ha nem látták akkor sokan belógtak, ami mondjuk rossz ha valaki épp etetni akarna vagy fejni.
2016. jan. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem láthatják. Ott van egész nap az anyánál és a látogatási időben a szobaajtóig ki lehet tolni a kis kocsival vagy a karodban megmutatod a rokonoknak. Első nap még én sem tudtam hogy működik ezért a karomban kivittem a szoba előtti fotelben leültem, úgy mutattam meg anyuéknak meg anyóséknak, de a nővérkék szöltak hogy nem lehet, menjek be és az ajtóból. Nem volt vele gond, amúgy sem akarta, merte rajtam kìvül az egy napos gyereket fogdosni, még az apja sem. De mondom ez 2013. július volt , azóta nem tudom változtattak-e ezen.
2016. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaj értem :) Az én babám koraszülött, 3 hónapig voltunk a klinikán, 6 hetig volt bent a PiC-en, az jo volt hogy apát is beengedték az intenzívre. Mondjuk aztán jött az influenzavírus, lezárták az egész osztályt, az elég rossz volt. De mire kikerült az intenzívről addigra feloldották és tökjó volt, hogy kilehetett tolni a folyosóra és apa is kezébe foghatta olyan sok hét várakozás után :)
2016. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%-os mi rosszat hallottál a kenézyről?
2016. jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!