Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülnétek azon a szülészeten,...

Szülnétek azon a szülészeten, ahol dolgoztok?

Figyelt kérdés
Pl szülészeti osztályon dolgozol és az első babát várod. Ha van rá lehetőséged, átmész egy másik kórházba, ahol senki nem ismer, vagy maradsz és egy csomó munkatárs előtt szülsz/ lát kiszolgáltatott helyzetben?
2023. máj. 21. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Én szülészeten dolgozom, első babámat várom.

Azon az osztályon szeretnék szülni, ahol dolgozom, engem megnyugtat a tudat, hogy ismerek mindenki, tudom ki hogy dolgozik, így megbízom bennük 100%-ig. Tudom, hogy igyekezni fognak minél komfortosabbá, és kevésbé kiszolgáltatottá tenni a helyzetünket. Figyelj nekünk ez a munkánk, én a rákszűrésemet is az egyik orvossal vetetem le mindig, plusz mivel több mint egy évig nem akart jönni a kislányunk, az osztályvezető főorvostól is kértem tanácsot, mit tud még javasolni, plusz ő ajánlott jó andrológust a férjemnek.

Meg nálam is szültek már nem közvetlen kolléganők, hanem olyanok, akik más osztályon dolgoznak, de volt mikor összehozott minket az élet, úgy gondolom egyikünk számára sem volt kínos utána sem hogy “alulról is megismertem”.

2023. máj. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Simán. Nyilván ismerem a munkatarsaim és megbizok bennük. Pont annyira leszek én kiszolgaltatott, mint más, ha hozzám kerül.
2023. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Én szülészeten dolgozok, de nem fogok ott szülni. Nekem nem fér bele, hogy közeli ismerősök lássanak úgy!
2023. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

Szülészeten dolgozom. Egyértelmű, hogy a munkahelyemen szülnék.


1. Az összes kollégámban maximálisan bízom, szakmailag profik, ami a magyar szülészetek 99%-ról nagyon nem mondható el.

2. Ismerem őket, tudom, hogy mennyire diszkréten kezelnék az egészet. Biztos, hogy egyik sem jönne oda bámészkodni.


Hozzáteszem, ez a jelenlegi munkahelyemre igaz. Dolgoztam olyan helyen is, ahol biztos nem engedtem volna, hogy hozzám nyúljanak:D

2023. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!