Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Friss tapasztalat érdelelne...

Friss tapasztalat érdelelne az ajkai kórház szülészetével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Milyenek a dolgozók?

Kortermek?

Császármetszés menete esetleg?

Babának vinni kell mindent vagy pelust törlőkendőt stb biztosítanak?



2023. máj. 3. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Császár minden hol úgy megy. Érzéstelenítő vagy altatás, be kenik a pocidat és fel vágják vizsgálnak ki veszik a babát. Altatás után fel ebresztenek a csecsemő osztályon
2023. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azóta már túlestem rajta😊
2023. okt. 17. 22:47
 3/9 anonim válasza:

Esetleg meg tudnád osztani tapasztalataidat ? 😊

5 éve szültem ott, tervben a második baba viszont eszméletlenül traumatizàló volt maga a szülésem is és a környezet is. Körzetileg oda tartozom de ez jelenleg visszahúzó erő nekem a témában.

jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben elégedett voltam a környezettel ès a személyzettel is, nekem ugye császáros szülésem volt.

Kaját hozatni kell családtagokkal😂

Nekem a Vass drnő és a Halász drúr csinálták a műtétet. Nagyon pozitív volt mindkettő orvos nekem. Ha van Konkrét kèrdès tedd fel nyugodtan😊

jan. 5. 22:15
 5/9 anonim válasza:

Imádott Halász doki…. ☺️ sajnálom hogy már csak az ajkai kórházban fellelhető.

Kaja az mar 5 éve sem volt kérdéses ,ahogyan a WC papír sem… 😂😂

Császár lett egyébként az én szülésem vége is 2 napnyi rendszertelen baromi erős majd 14 órán át tartó aktív vajúdás után , eltűnt méhszáj mellett , tulajdonképpen nem is az orvosokkal volt problémám sokkal inkább a szülésznővel/szülésznőkkel de ez egy igen hosszú történet és nem is kellemes emlék… sajnos mindenki érezte hogy műszakváltásra a bébim nem fog ki pottyanni ezért gondolták belefér némi “orvosi mulasztás”…. Meg az a fajta viselkedés ahogy az ember lánya egy kutyával sem bánik.

Programozott császárod volt egyébként? Gratulálok a babához így ismeretlenül is és köszönöm a választ! 🥰

jan. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Programozott volt igen előzmények meg eü okok miatt is. wc papírral készülj most is😂

Halász dr még Pápán volt korábban elérhető, vagy máshol is?

Én egyébként Pápához tartozok de oda mégegyszer be nem teszem a lábam. Emiatt került a választásom Ajkára és direkt olyan dokihoz jártam aki ott dolgozik. Köszönöm a gratulációt🥰 Most múlt el fél éves🥹

jan. 6. 05:42
 7/9 anonim válasza:
Tapolcàn “rendelt” elég sokáig. Az első terhességem alatt szinte végig hozzá jártam , sőt a 2 hetes kórházi turnèmon szülés előtt szinte végig ő vizsgált , bár a szülésem idejében nem volt jelen a kórházban, de még a 6 hetes kontrollra is hozzá mentem vissza, legújabb információm szerint itt már sajnos nem praxizàl sem sztk keretein belül sem magán rendelésben. 😔
jan. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor marad az ajkai rendelése ha hozzá szeretnél jàrni😊
jan. 6. 12:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Most távozott a vezérigazgató, úgyhogy reformok várhatóak. Ja meg hétvégén már itt nem fogsz szülni csak mondom.
ápr. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!