Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik kórháznak jobb a...

Melyik kórháznak jobb a szülészete a Szent Margitnak vagy a Szent Jánosnak?

Figyelt kérdés

Területileg a Margitba tartozom, viszont ha átjelentem magamat a nagyszüleimhez, akkor a János az ellátó intézmény.

Margitban volt már nőgyógyászati műtétem, szépen dolgoztak, jó orvost fogtam ki, de nem volt komoly beavatkozás, másnap mar mehettem haza. A nővérek és a műtős is viszont kegyetlenül bunkók voltak. Ez már 10 éve volt.


Melyikkel járnék jobban? Köszönöm előre is hogy megosztjátok a tapasztalataitokat!



2023. máj. 16. 21:26
1 2
 1/15 qborka ***** válasza:
100%

Nekem csak műtétem volt a János kórházban 05.06-án, illetve 02.16volt küret,azóta ott kezel az egyik orvos

Nagyon meg vagyok elégedve vele 🥰 le

nem cserélném.

2023. máj. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ki az orvosod?
2023. máj. 16. 21:51
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

A Margitban jelenleg SENKI nem lehet bent a “vajúdás elején”. Ez azt jelenti elvileg, hogy amíg 3 cm-re nem tágulsz.


Utána kapsz szülőszobát és ott már bent lehet egy kísérő. Ha első szülés és mondjuk peched van és indítanak, akkor a 3 cm-ig tágulás elég sok idő lehet.


Többedik szülésnél több ismerős mesélte, hogy náluk meg apuka kb. csak a kitolásra tudott bejönni, merthogy “ma még nem fognak szülni, apuka menjen is haza”, aztán 2-3 óra alatt meglett a baba.


Mondjuk ez első gyereknél nem probléma, mert feltehetően úgyis lassan tágulsz.


Ezt leszámítva amúgy eléggé dicsérik a Margit kórházat.

2023. máj. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
19 ben, indított a dokim, a férjemen kív<l még a nagy lányunk is bent lehetett.
2023. máj. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#4 Igen, ezt valahogy idén kezdték, és van akinek szerencséje van és rögtön szülőszobára kerül. Kicsit lutri, ráadásul nem az számít, hogy mennyire leterheltek a szülőszobák, amennyire meg tudtuk ítélni, hanem, passz…
2023. máj. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

4 vagyok, bocsi az lemaradt, hogy a jánosban szültem.

Most is újítgatják a szülő szobákat.

2023. máj. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Janosban mennyire veszik figyelembe azt, ha gatvedelemmel akarsz szulni es ameddig nem szukseges (nem esik a szivhang, nincs komplikacio) hagynak a sajat tempodban vajudni kulso beavatkozas nelkul? Ugye ez az Imrere jellemzo de oda sajnos nem tudom elintezni az ellatast.
2023. máj. 17. 00:20
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
4 vagyok nekem gátvédelemmel sikerült megszülnöm, nem is volt róla szó.
2023. máj. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Szia, én a Jánosban szültem 4 éve. Gátvédelemre nagy hangsúlyt fektetnek, és hagynak természetesen ameddig csak lehet. A csecsemőosztállyal maximálisan elégedett voltam, és a látogatási rendje is megfelelő volt, kényelmes.

Ha lehetne most is ott szülnék, de sajnos már nem tudok oda befogadást kérni

2023. máj. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Jánosban abszolút partnerek, vajúdhatsz ahogy neked jó, van kád, labda, bordásfal, igyekeznek a gátvédelemmel is
2023. máj. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!