Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki több hetet/napot jóslóztak...

Aki több hetet/napot jóslóztak menzeszfájdalmakkal hogy indult meg a szülés?

Figyelt kérdés

Én már több napja így vagyok, jó lenne ha megindulna a fájás és nem kellene ráerősíteni oxival…

Nektek hogy alakult?



2023. máj. 23. 08:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beindult magától 40+4-en.
2023. máj. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem utólag derült ki, hogy már rég vajúdtam, de csak jóslónak hittem. NSTre mentem, de még a váróban összefutottam az orvosommal (akkor még lehetett fogadni), aki mondta, hogy megvizsgál meg az NST előtt. Vizsgálat közben meglepődve közölte, hogy már 3 ujjnyira kitágultam, irány a szülőszoba, 2 óra múlva meg is született.
2023. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es. Milyen érzés volt a jósló? Mármint rendszeresen jöttek? Meddig tartottak?
2023. máj. 23. 09:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem brutál sok jóslóm volt a második babával. Hetekkel a szülés előtt kezdődött és volt, hogy órákig tartott. Bekeményedett a hasam és görcsölt. Volt, hogy 10 percenként jött aztán hirtelen abbamaradt, volt hogy fokozatosan sűrűsödött aztán fokozatosan elmúlt. Végül 39+5-re született. Már bent feküdtem mert elszámolták a terminust több mint 1 héttel aztán bent korrugálták. Egyik este jöttek a (akkor még azt hittem h jósló) fájasok, de simán aludtam reggelig. 8-kor megvizsgált a doki és közölte, hogy ma szülés lesz. 9-kor burkot repesztettek fél 10-re meglett a baba.
2023. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

2-es vagyok


A terhesség felétől rengeteg jóslóm volt, hol erősebb, hol gyengébb. A szülés előtti este erős menstruációs görcsök voltak kb és kőkemény volt olyankor a hasam, de mivel előtte is volt ilyen ezért nem gondoltam, hogy ez már igazi fájás. Ahogy a szülőszobára kerültem kaptam oxit. Nem tudom miért retteg tőle annyira mindenki. A második szülésnél is kaptam, nekem egyáltalán nincs rossz élményem emiatt.

2023. máj. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok megint


Bocsi az lemaradt, hogy az elsőnél nem néztem, hogy milyen időközönként van, mert annyira nem volt fájdalmas, hogy igazi fájásnak gondoljam. Viszont a másodiknál emiatt nézegettem a végén már és több napon át rendszeresek voltak, főként este. Volt egy alkalmazás amitt használtam, ami többször kiírta, hogy el kell indulni a kórházba ilyen fájásokkal, de nem tűnt ez sem igazinak, így nem mentem. Ezt több napon át eljátszottam, aztán nála végül elfolyt a magzatvíz és tudtam, hogy menni kell. Rá fél-egy órára már a szülőszobán voltam, ahol pont, mint az elsőnél mondták, hogy 3 ujjnyira kitágultam. Kaptam oxit és 2 óra múlva ő is megszületett.

2023. máj. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hetekig jóslóztam. Végül elfolyt éjfélkor a magzatvíz. Megszülni nem tudtam,császár lett.
2023. máj. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es. Miért lett császár végül?
2023. máj. 23. 10:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak már a 30.héttol, derékba sugárzó mensi szerű görcsök. Végül 40+2 napra született meg a lányom. Az orvos tanácsara együtt voltunk a férjemmel és pár óra múlva jöttek is a jóslóhoz hasonló fájások. Akkor még nem volt vészes. Végül rendes vajúdás lett belőle.

Most a 2. Terhességnel is vannak, talán erősebb mint az elsőnél, kíváncsi leszek meddig bírom. 37+1 jelenleg

2023. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7es vagyok. Nem tágultam semmit se.
2023. máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!