Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap este elment a nyákdugóm...

Tegnap este elment a nyákdugóm, június 25-re vagyok kiírva. Bent maradhat így a baba addig?

Figyelt kérdés

Van még jó néhány elintéznivalónk, a kórházi táskát sem kezdtem el még bepakolni. Június 9-én lesz a húgom esküvője is, azon is szeretnék még ott lenni. Szerintetek bent maradhat így a baba a kiírt napig, vagy kezdjem el minél hamarabb bepakolni a táskát, meg elintézni a még hátralevő dolgokat?

Kinek mi a tapasztalata, a nyákdugó távozása után mennyi idővel indult be a szülés?

34+5 hkm



2023. máj. 18. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem miután elment a nyákdugó, másnap meg lett a baba. ( Első baba, nehéz szülés volt)
2023. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben azért elintéznék mindent amit lehet, azzal nem veszítesz semmit.

Nálam szülés előtt 2 nappal egy nagyobb része (akkor azthittem az egész mert kB tenyérnyi darab volt) másnap a többi része, de olvastam olyant, hogy erre nem lehet alapozni

2023. máj. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerosom julius elsejere volt kiirva es 35. heten ment el neki a nyakdugo. Julius 2.-an szuletett meg a kisfia. De ez mindenkinel mas. En azert bepakolnek es elinteznek mindent.
2023. máj. 19. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én bepakolnám a táskát és elintézném, amit tudok de azt mondják hetekig is bent maradhat így a baba, még az eskűvőn is ott lehetsz pocakosan.

Viszont én 3x szültem, nyákdugót egyetlen alkalommal láttam. Indított szülés, már javában voltak fájásaim (jó erősek) mikor egyben távozott a nyákdugó, 2 órán belül meglett a baba.

2023. máj. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos am, hogy a nyakdugó volt. Én is kb 35 hetesen találkoztam valami óriasinak tűnő masszával, futottam is rémülten az orvoshoz. Teljesen zárt voltam. 40+5hetesen indult meg a szülés, első fájásra kimentem wc-re, na, az IGAZI nyákdugó ott távozott. Hatalmas, véres... nem taglalom jobban.
2023. máj. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pakold be, de nekem első gyerekkel még volt utána 3 hetem végül.
2023. máj. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a 4x csak szülés közben távozott.Szerintem azért pakolja össze,és úgy készülj,hogy a húgod esküvőjén lehet hogy te babázni fogsz. Persze bármi lehet.Viszont ha a nyákdugó volt az, akkor innentől a fertőzésekre jobban kell figyelni,fürdés pl,vagy nyilvános wc.
2023. máj. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pakolj be, készülj úgy, hogy innentől bármi lehet. Nem kizárt, hogy napokon belül szülsz, de akár túl is hordhatod a babát.
2023. máj. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ milyen volt kinézetre a nyákdugó. Kocsonyás sárgás-fehéres cucc sok kismamánál távozik többször is, de ez még nem jelent semmit. Az "igazi" az csúnyácska, rózsaszínes vagy véres és ezután bármikor lehet baba. Te tudod milyen volt a tied.
2023. máj. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 héttel szülés előtt jött egy hatalmas, kocsonyás, véres cucc, aztán még 2 napig 2 kisebb. Nagyon szerettem volna 37. héten megszülni, de 39+0-ra bújt csak ki.
2023. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!