Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes szülés vagy...

Természetes szülés vagy császár a jobb? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kisfiamat természetesen szültem nagyon hosszas vajúdással, gátmetszéssel ami sajnos hónapokba telt mire teljesen begyógyult.

Most ikerterhességem van ami miatt nagy esély van a császárra, de kicsit félek tőle, mert nehezebb a gyógyulás illetve tovább tart, és 2 picit ellátni plusz a nagyobbat egy ilyen sebbel a hason.

De sokaktól hallom, hogy a császármetszés jobb volt.

Akinek esetleg volt mindkettő féle, ti hogy érzitek?



2023. máj. 19. 18:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%

Az egészséges a természetes!

Mindig, mindenben a természetes.

2023. máj. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

1-es, akkor egyáltalán miért kórházban, eü. személyzet előtt szülsz, miért nem az őserdőben egy banánlevélre?

Az volna az igazán természetes.

2023. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
1. Vegül is komplikáció esetén belehalni természetes és egészséges.🤣
2023. máj. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
Szétszakadás, hasba könyöklés, kézzel tágítás, oxytocin, oxigénhiány, fogó, vákuum, csonttörés egészséges és természetes ezek szerint.
2023. máj. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Ezt így nem lehet megmondani melyik jobb. Mindegyik lehet elviselhető és traumatikus is. Tény, hogy a császár után sokkal nehezebben gyógyul az ember.
2023. máj. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor hogy a konkrét kérdés meg legyen válaszolva:

Nekem volt mindkettőben részem. A császár rosszabb volt. Nekem. De attól lehet h neked nem lesz az

2023. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
4-es: + hanyatt szülés :D
2023. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon személyfüggő. Szülés előtt rengeteg tapasztalatot olvastam, de mégis más volt a szülés is és az utána lévő regenerálódás is.
2023. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
Császármetszés biztonságosabbnak hangzik.
2023. máj. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a császár volt jobb, előtte vajúdtam 11 órát, az a fájdalom semmihez se fogható.

Nem volt nehéz a felépülés, első császár után 3 nap volt, második után 5 nap, mire nem éreztem semmilyen kellemetlenséget.

2023. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!