Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tavaly novemberben szültem...

Tavaly novemberben szültem sürgősségi császárral és most is 6 hónap után maradt pocakom.Visszaállhat ez még rendesen? Persze nem várom lapos legyen, de ne is olyan, mintha újra terhes lennék.Szívesen olvasok tapasztalatokat, vagy ötleteket mi segít.

Figyelt kérdés

2023. máj. 26. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Ha magától eddig nem ment vissza, akkor ideje megnézetni gyógytornásszal, nincs-e szétnyílva a hasizmod, és gyógytornával helyre lehet hozni
2023. máj. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Genetika. Valakinek szülés utan olyan a hasa mint volt, valakinek sosem lesz olyan.

20honapja szültem. Kilóra 8kgval kevesebb vagyok, mint gyerek elött voltam. Heti3x személyi edzővel edzek. Diétázok. Mégis kötenyhasam van, ami undorító. Ezen max a plasztika segítene

2023. máj. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Szétnyílt hasizom okozza általában, ha terhesnek nézel ki. Van olyan, amit csak műteni lehet, van, ami gyógytornával helyre jön. Azért veszélyes, mert ha ráemelgetsz, derékfájás vagy hasi sérv lehet belőle.

A kötényhas inkább olyan laposabb, ami rálóg a bugyira. Ez is lehet zsírosabb vagy üres ugye attól függően hány kiló vagy... Kilazult kötőszövet és bőr, amit csak plasztikáztatni lehet.

Viszont bármi, még magától is változhat vagy egy évig.

Hogy tényleg szét van-e nyílva, arra neten is találsz önellenőrzős módszert, de biztosabban megmutathatod a háziorvosnak, nőgyógyásznak, sebésznek vagy gyógytornásznak is.

2023. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván türelem kell, de azért 6 hónap után már valószínű, hogy hatalmas csodák nem fognak maguktól történni. Nézesd meg, ha szétnyílt hasizom a ludas, kezeltesd, ha 'csak' ilyen, akkor gondold át, hogy el tudod-e fogadni, vagy szeretnéd plasztikával megoldani.
2023. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!