Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Olyan létezik, hogy szüles...

Olyan létezik, hogy szüles utan a húgycsőnyílás/húgycső kitágul?

Figyelt kérdés

4 hete szültem term uton inditassal. Ott volt mindenfele rasegites, mert nehezen tagultam. Első gyerek, 14 ora vajudas.

Megneztem, hogy most milyen odalent: a húgycsőnyilasom sokkal szembetunobb, tagabb, mint volt, es sokszor van olyan, hogy pisiles utan még csopog picit, igy utan kell torolni. A hüvelyemnel latszik a “vadhús”, a gátmetszeses heg pedig kemeny, picit faj nyomasra



#Húgycsőnyilas
2023. jún. 3. 06:14
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Még nagyon korai nézegetni magad, nagyon friss az élmény. Biztosan nem tágult ki a húgycsőnyílás, valószínű duzzadtabb még minden és van egy kis vizelettartasi, zároizomprobléma még. Adj időt a szervezetednek még! Valószínű szépen rendeződik!
2023. jún. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Sokat fog még változni. Türelem.
2023. jún. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Tornázni annyit lehet, hogy próbálod összehúzni az izmaidat, mintha a fenekedtől a köldöködig egy cipzárat akarnál összezárni. Ezt lehet pl. mosogatás, piros lámpa, sorbanállás, és persze szoptatás közben is nagyszerűen.
2023. jún. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
#3 pont, hogy állva nem szabad.
2023. jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Én eleve csak 8 hét után mertem magam megnezni lent tükörrel... Hát még akkor is olyan csúnya látvány volt ám.


De pár hónap múlva teljesen elmulik és visszarendezodik minden. A húgycső körül is sok minden történt, az is helyre fog állni, türelem.

2023. jún. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen, egy szülés alaposan át tudja rendezni a tájat.. van, akinél kb visszarendeződik, van, akinél nem, ezt tényleg nem lehet megmondani.
2023. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi van veled azóta, Kérdező? Nálam is ez a helyzet, annyi még, hogy valahogy nagyon lentre került a húgycsövem, és szivárgás és fájdalom is van. 7 hete szültem. Kontrollra csak a héten megyek.
2023. jún. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Üdv,

Azóta minden helyrejött szerencsére :)

2023. szept. 3. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!