Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a vizeletem és a rákszűrése...

Ha a vizeletem és a rákszűrésem is negatív, miért ég a húgycsőnyílásom, néha a hüvelynyílásom is?

Figyelt kérdés
Nyár óta többször is volt hólyaghurutom,2 hónapja nem lobbant be,de ez az égő érzés elég sűrűn jelentkezett.Most 7 hetes kismama vagyok,tegnap vittem vizeletet a házi orvosomnak,de negatív és nem mondott semmit.Elmenjek egy urológushoz?(Habár nyáron se csinált vizelettenyésztést,csak gyógyszert adott,ami ideig-óráig volt jó) Mert a sűrű pisilés még érthető is,de a többi tünet szerintem nem.
2016. jan. 27. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet gomba, vagy genitális herpesz is, mindenképp nézesd meg.
2016. jan. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A gombát nem jelezné a kenet? 2 hete látott doki,a probléma akkor is fent állt. Csak sztk rendelésen voltam,ott meg nincs idő beszélgetni. :/ De szerintem felkeresek egy magánorvost hamarosan. köszi a választ!
2016. jan. 27. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!