Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit ettetek vajúdás alatt?...

Mit ettetek vajúdás alatt? Tippeket szeretnék.

Figyelt kérdés

2023. jún. 7. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
próbáltam szőlőcukrot, egy-egy ropit, de kihánytam mindent, a vizet is, úgyhogy egy idő után inkább semmivel nem próbálkoztam
2023. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem ettem. Volt nálam kis szőlőcukor de 2-3 szemnél több nem ment. Éhes sem voltam ,nem is kívántam semmit. Szerintem be is hánytam volna ha elkezdek ott enni 😅
2023. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Hát nekem mindegyik szülés alkalmával az evés volt az utolsó utáni gondolatom. Amúgy is csak max szőlőcukrot engednek mivel ha ne adj isten sürgősségi altatásos császár lesz a vége nem feltétlen jó ha előtte ettél.

Na de a szülések után egy egész lovat meg tudtam volna enni 😃

2023. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
A kórházban kaptam rendes kaját. Indított szülés volt, azt mondták, akár 4 napig is eltarthat, úgyhogy egyek, mert kell az energia. De már nem emlékszem mi volt a menü.
2023. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kórházi ebèdet. Nem emlèkszem mi volt, de a krèmlevest màr nem ettem meg, ès eltettem kèsőbbre, aztàn szülès utàn megfeledkeztem ròla.
2023. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szőlőcukor. Semmi más nem jött szóba, az ember hányingerrel küzd.
2023. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit
2023. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Indított volt, azt mondták 3 nap lesz (full zárt voltam), így rengeteg kaját pakoltam.

Aztán kb 5 óra alatt meglett a baba, na de az kegyetlen 5 óra volt, enni esélyem sem volt. Aranyórában próbáltam a szendvicsemet és a maradék kakaóscsigámat benyomni, de akkor meg már az izgatottságtól nem ment le. :D

2023. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első 8 órában itthon mindent, amit megkívántam, mert tudtam, a kórházban a protokoll szerint nem szabad enni. Max víz és szőlőcukor.
2023. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vittem szőlőcukrot, édes és sós kekszet, gumicukrot, vitaminos vizet, amik nagyon jól jöttek a gyermekágyon, mert a kórházi kaja pocsék volt. De enni nem bírtam semmit, pedig a kórházba éréstől számítva 24 óra múlva lett meg a baba. Infúzióban adtak amúgy szőlőcukrot.
2023. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!