Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülészeten kik lesznek ott?

Szülészeten kik lesznek ott?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva fogok szülni és nem szeretem ha sok ember van körülöttem. Általában hányan és kik vannak bent?
2023. jún. 9. 19:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hogy fogsz szülni. Bármire is készülsz.
2023. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha minden jól megy akkor természetes úton fogok szülni.
2023. jún. 9. 19:50
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
2 Terv mindig van, csak az események rendszerint felül írják, akár az utolsó utáni pillanatban is. Jobb ha egy orvosi team van körülötted, mint ha nincs senki amikor azonnal kellene. Ne gondolkodj otthonszülésben.
2023. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Ha oktató kórházban fogsz szülni, akkor készülj fel, hogy rezidensek is lesznek. Nekik is meg kell tanulni egyszer a folyamatot. Ezért felesleges aggódni.

Tehát nem mindegy hol fogsz szülni és éppen akkor hányan szülnek még. Otthon semmiképpen.

2023. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Én Sote I-en szültem, és volt szülésznő plusz egy gyakornok (egy muszlim lány, tök kedves volt). Aztán este váltás, másik szülésznő és akkor már jött az orvos is (a kitolásra). És persze a férjem.


De pechem volt és csak az 1-es szobában volt hely, ami egy átjáróház, oda hozzák az újszülötteket mérni stb. Apukával együtt. Miközben én vajúdtam pár méterre, egy alig valamit takaró paraván mögött.

2023. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ne is görcsölj azon, hogy hányan lesznek bent a szülésnél. Biztos vagyok benne, hogy egyáltalán nem is veszed észre őket amikor vajúdni fogsz.
2023. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Le fogod szarni, tapasztalatbol mondom. Akkor es ott nem szamit mar semmi, ez egy mas tudatallapot, nem lehet jobban magyarazni.

En is annyi hulyesegen izgultam, de aztan minden eltorpult a termeszetes szules mellett 😅

Nalam amugy csak a szuleszno volt bent kezdetben illetve ki-be jarkalt, meg az orvos neha ram nezett. A vegere sajnos gaz lett a helyzet, elfaradtam, nem ereztem tolofajast, aztan hirtelen rengetegen lettek bent, tanakodtak mi legyen, a vegen harman nyomtak ki belolem a gyereket.

Pont nem erdekelt akkor mar ez, tul akartam rajta lenni.

2023. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Meg attól is függ milyen napszakban szülsz. Ha éjszaka, akkor ne számíts nagy tömegre. Két gyermekem éjszaka, hajnalban született, egy pedig nappal. Amikor nappal szültem nagy volt a jövés menés, éjjel meg kb 2 szülésznő és 2 doki volt, meg egy szülő nő rajtam kívül.
2023. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
7-es leírta a lényeget: "ez egy mas tudatallapot,"
2023. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Amugy, ha nem akarod, hogy bejojjon mas, akkor nyugodtan mondd meg.
2023. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!