Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecen klinikai szülés...

Debrecen klinikai szülés utáni vip szobárol mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hallottam hogy a klinikán van olyam szoba ahol apuka is bent lehet éjszakára. Hogy működik ez pontosan, mennyibe kerül?
2023. jún. 21. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly szültem a klinikán, azt mondták hogy mióta egy intézménynek számít a klinika és a kenézy, azóta a vip szoba is rendes kórteremként üzemel, ugyanis annyi a szülő nő, hogy nem tudják megoldani máshogy az elhelyezésüket. Illetve hogy ebben az esetben magán intézményt lehet választani, ott ott lehet apuka egész nap.

Legalább is tavaly így volt.

2023. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 😊
2023. jún. 21. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már nincs ilyen a Klinikán.
2023. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amíg volt sem volt bent apuka is. Legalábbis velem nem lehetett, csak napközben (mondjuk a nagyobb miatt egyébként is hazament volna).
2023. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Legalább itt normális infót kaptam 😊
2023. jún. 21. 13:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a szolgáltatás sok helyen megszűnt a covid és a fogadott orvosi rendszer felszámolása miatt.
2023. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!