Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig fáj a gát seb?

Meddig fáj a gát seb?

Figyelt kérdés
Egy hete szültem, felszívódó varrataim vannak. Egy öltés felszakadt, annak érzem igazából hogy fájna de az valami borzasztóan. Mikor fog ez elmúlni vagy mit lehet tenni hogy jobb legyen?
2023. jún. 21. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Kb. 3 hét volt, mire fájdalom nélkül tudtam ülni és állni. Minél gyakoribb langyos vizes zuhanyt és aloe spray-t javaslok.
2023. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a Lansinoh jeges betétjét, hűtőbe kell tenni, és utána úgy betenni, mint egy sima betétet. Kellemesen hűsíti.
2023. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
* mélyhűtőbe pontosabban
2023. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz mint az 1-es
2023. jún. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kb. 3-4 hétig fájt, a langyos vizes zuhany viszont megváltás volt.

A férjemnek mondtam is, hogy inkább szülnék még egyszer akár most azonnal, csak a gátseb ne fájna..

Ráadásul nálunk (külföld) annyira a természetesség hívei, hogy nem csináltak gátmetszést, hanem “majd szakad, ahogy szakad” elven történt a dolog. Volt egy rész, ahol úgy néztem ki, mint egy lyukas zokni amit megstoppoltak.. Ja, itt jön plusz 1 jó tanács: Inkább ne nézd meg magad oda lent.. Sokkkkkal jobb a boldog tudatlanság.

2023. jún. 22. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Aztal a szétnyílttal én visszamennék.


Én már aznap ültem mozogtam rendesen.


A varratt kiesésekor 3-4 hetesen volt feszülés.de amitvkiesett, elmúlt.



Szexnél hónapkig kellett azon a részen figyelni a sîkosításra, egyébként behatoláskor égett..

De ennyi.

2023. jún. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

*azzal



Amúgy a gátserülés mertékètő, helyétől függ..


Énnnem bántam. Hogy megnéztem

2023. jún. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fájt szerintem 1 hónapig biztosan, 15 hónapja szültem, már semmi nyoma régóta, sem látszatra, sem érzetre. 2-3 hétig viszont csak fél oldalasan tudtam csak ülni és csak fekve szoptatni. Borzalmas volt, én aloe sprayt és gyakori zuhanyt használtam az enyhítésére.
2023. jún. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fú, nekem biztosan fájt vagy 6 hétig, egy borzalom volt, addig ülni sem tudtam, a pisilést is fél percen belül kellett intéznem, mert annyira fájt. Konkrétan addig a wc-re is alig tudtam elmenni, hiába áztattam, hiába fújtam aloeval, semmi sem segített.Rendben volt egyébként a seb.

Ez 9 hónapja volt, azóta szép a heg, sőt nem is látszik, de néha még most is fáj. Ha úgy van, nézesd meg, senki nem fog furán nézni rád miatta, nyugi.

2023. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tényleg ennyire rossz volt egyeseknek? Nekem az első gátmetszésemnèl is inkább az aranyerem zavart, a második meg kb 1 hét alatt begyógyult.
2023. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!