Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A császármetszés utáni hetekbe...

A császármetszés utáni hetekben tényleg meg is lehet halni?

Figyelt kérdés

Azt hiszem tegnap vagy tegnapelőtt írt ki egy császármetszéssel szült anyuka, hogy 1 hét után is rettentően fáj a császárheg, rázza a hideg, 38 fokos laza van, és valaki azt írta válaszként hogy ezzel orvoshoz kell menni, mert egy ismerőse is császárral szült és neki ugyanez volt és nemrég halt bele.

Most akkor a császár ennyire veszélyes? ://


2023. júl. 6. 15:02
1 2 3
 21/28 babyboom567 ***** válasza:
91%
2023. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 babyboom567 ***** válasza:
57%

[link]


itt egy statisztika, ha lentebb mész benne lesz olyan, hogy idei szüléssel összefüggő anyai halálozás 158050 Fő,durván fél év telt el kb 180 nap,158050:180=kb878 nő halt bele idén NAPONTA a szülésbe,és a szövődményekbe.

2023. júl. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 babyboom567 ***** válasza:
21%
amióta írtam az előző kommentet ,meghalt még 10 szülő nő.
2023. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

#22

Ez legfőképpen Indiára vagy Afrikára jellemző.

2023. júl. 6. 18:12
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
18as vagyok. Kiegészíteném a hozzászólásomat. Igen, ahogy többen írták magába a szülésbe is bele lehet halni, nem kell fertőzés sem. Amikor én szültem volt pont egy anyuka, aki majdnem meghalt. A baba megszületett szépen, de utána nem tudták elállítani a vérzést. Azonnal műtő, kapott vért, túlélte, de rezgett a léc annyira vérzett valami miatt (részleteket nem tudok, csak ennyit). Régen ilyenkor elvérzett volna, vagy akár most is, ha nincs ott orvos meg egy felszerelt műtő.
2023. júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

#25

Sajnos anyukám is így volt, én hüvelyi úton születtem.

Mesélte, hogy nagyon vérzett, és alig bírták elállítani.

2023. júl. 6. 20:08
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha benned marad a placenta egy darabja tök mindegy, hogy császár vagy természetes bele lehet halni és tünetként lázat okoz. Nem lehet, hogy az illetőnek is ez a baja?
2023. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
63%

En is huvelyi uton akartam szulni. Ugy indultam kibirom. Birtam is a 2 napot iszonyat eros 2 perces fajasokkal mert nem tagultam... a harmadik napon mar konyorogtem zokogva nem birtam uvoltottem iszonyatos volt es 3 nap alatt csak 3 cmt tagultam. Sajnos a baba tul nagy volt en tul pici es szegeny ugy tudott csak kifejlodni hogy a csontomba ekelte a buksijat. Tehat tulfordult.

Sajnos ezeket nem mi valasztjuk sok esetben. Csak azert mert nem akasz szulni nem fognak csaszarozni. Meg indokolt esetben is nehezen szoktak.

2023. júl. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!