Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen, ha gyógyul a végbélrep...

Milyen, ha gyógyul a végbélrepedés?

Figyelt kérdés

Szülési traumával szereztem végbélrepedést. Voltam dokinál több hónapja, azt mondta nem nagy. Tornázom, iszom a rengeteg vizet, betartom, amiket javasolt. Mégis most megint vérzett egy kicsit. Nem annyira mint az elsők, az tény, de gondolom most ez is egy jó nagy visszaesés.

Azokat kérdezném, akik meggyógyultak már, hogy voltak-e ilyen hullámvölgyek a diéta alatt, kisebb visszaesések? Már rohadtul elegem van, és tudom, hogy más régebb óta szív nagyobb sebbel, nagyobb fájdalommal, el sem bírom képzelni, kitartást kívánok mindenkinek.

Dokihoz 1,5 hónap múlva megyek vissza, ő látja esetleg, ha már egy részben meggyógyult, vagy csak hogy még mindig ott van? Jó lenne vmi pozitív visszajelzés. :(



2023. júl. 6. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is lett, pedig nem volt rossz a szülésem. Sajnos elég gyakori.


Nekem borzalmas volt. Szo szerint nem tudtam ülni. Sokszor vérzett, nem keveset. Pokoli időszak volt.

Szoptatni csak ülve tudtam, ülni meg nem tudtam. Ha álltam, feküdtem, mindenhogy fájt.

Nekem is hullámokban jött. Hol azt hittem vége, aztán rosszabb lett.


Teljesen kb 1 év kellett, mire elmúlt.

21 hónapja szültem. Azota lekopogom, nem fájt.

2023. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Nekem pár napja volt először ,bármilyen kézkrémmel belehet kenni a végbelet ,hogy picit felpuhítsa ,és így a székelés is könnyebben megy . Ajánlom hogy szedj vitaminokat , immunerősítőt hogy gyorsabban gyógyuljon
2023. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm első! Érdekes mód nekem sem volt nehéz szülésem, a babám sem volt hatalmas.

Fájdalmam nincs február óta, "csak" most kis vér, meg folyton ezt a meleg, súrlódó érzést érzem, mintha csípőset tojtam volna.


Második, kenegetem én naponta többször körömvirág krémmel, illetve nagyon egészségesen eszem, iszom. Ha nem szültem volna nem jött volna ki ez a cucc az tuti, sosem volt ilyen gondom. Nyomtam a zöldet nektek.


Várok még tapasztalatokat, ha van olyan, aki ebben a cipőben járt!

2023. júl. 6. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szülès utàn szerzett volt..


Tehat picike, nem szülèsi traumàval..


Hetek kellettek, mmert a szèkletem nem javult sehogy..

Vègül makrogollal sikerült megoldani..

2023. júl. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!