Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha valaki biztosra szeretne...

Ha valaki biztosra szeretne menni programcsászár tekintetében, arra az a megoldás, hogy elmegy szülni magánba és ott lebeszéli?

Figyelt kérdés
Egészségügyileg nem indokolt.

2023. júl. 8. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha legálisan akarja elérni, igen. Persze biztos vannak, akik tudják, kit kell ehhez államilag lefizetni, de szerintem az ennyi erővel inkább tényleg magánban szüljön.
2023. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem államiba is elintézhető
2023. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Ha a kórházi nőgyógyásszal meg tudod beszélni, akkor kár kiadni a pénzt magánkórházra.
2023. júl. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
3as, ne a mi adónkból fizettesse már ki a kényelmi császárját..menjen csak szépen magánba és fizesse ki.
2023. júl. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%

Nagyon nagy hülyeséget csinálsz inkább vajúdj egy napig max de a gyerek kibújik minthogy indok nélkül bevállalj egy hasi műtétet. Az után alig tudsz ám felkelni a gyermekedhez, alig tudsz sétálni, iszonyatosan fáj nem egy napig hetekig, egy csomó szövődménye lehet. Barátnőmnek 2 császárja volt a második után már nem lehet babája. Anyámnak szintén 2 lehetett csak és olyan szövödményei lettek hogy kikell pakolni őt, évek óta szenved vele!. Nekem egy volt de az iszonyatos jól tudom milyen vajúdni ugyanis 3 napig tettem de sokkal jobb volt a műtéthez képest!

Amúgy államiban nem fognak azért műteni mert jahj anyukának így kényelmes. Ott csak orvosi okok miatt műtenek így, sokszor megvárják míg sos helyzet lesz belőle..

2023. júl. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
23%

3-massal értek egyet.

Ennyi erővel az orr- és mellplasztika is menjen tb-re, hisz azokra is kb annyi szükség van, mint egy komfortcsászárra.

Az oké, hogy az illető az orvosnak odaadja a borítékot (itt régen 100 ezer volt egy ilyen), a valóságban meg többé kerül a kórház büdzséjéből.

2023. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Derjaderja ***** válasza:
72%

Nem tudsz valamilyen igazolást szerezni pl pszichológust vagy pszichiátertől, hogy kórosan szorongsz a szüléstől?


Szerintem ha a kórházban partnerek rá és előjegyeznek (pl ezt a kórház szakrendelésen lebeszéled) akkor vsz senki nem fog kekeckedni, ennyire azért defenzív a rendszer. Persze van pár elvakult.

2023. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az egy biztos megoldás. De ott sem mindegyik intézményben támogatják.
2023. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Allamiban csinaltak nekem kerdezz ra az orvosodnal. Biztos lesz megoldas 😉 ne felj kerdezni. Legtobb orvos partolja is az a legbiztonsagosabb a babanak
2023. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pszichiátriai papírom volt és nem csináltak, mert az mindegy az indokolatlannak minősült. Ja amúgy pánikrohamom lett szülés közben szóval remegtem, nem kaptam levegőt és sos császár lettem
2023. júl. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!