Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Salgótarjáni kórház?

Salgótarjáni kórház?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ha van valaki aki a Salgótarjáni kórházhoz tartozik és szült már itt az elmúlt pár évben tudna nekem véleményt mondani róla?

Nemrég költöztem Nógrád megyébe de még nem jártam a tarjáni kórházba. Várandós vagyok 12 hetes, de érdekelne hogy mégis milyenek az ápolók az orvosok. Jelenleg a Dr. Nadimhoz járok mint nődoki, várandós gondozás és ugye ő a hatvani kórház főorvosa. A 12 hetes ultrahangra is a hatvani kórházba mentem hozzá. Szerintetek nem lesz gáz hogy végig hozzá járok meg hatvanba a kórházba de tarjánba fogok szülni?

Köszi annak aki válaszol.



2023. aug. 20. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Hány kismama van így? Nem gáz egyáltalán nem az, mai hála pénz nélküli világba. Magánba megy a terhes gondozás, de a szülés sztk kórházba megy. Vegyesek a kórház értékelés
2023. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!