Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a Salgótarjáni Kórház?...

Milyen a Salgótarjáni Kórház? Szült ott idén valaki? Várom a véleményeket, tapasztalatokat.

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 18:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Egészen pontosan mire gondolsz?

Személyzet: velem mindenki aranyos volt.

Szülés: férjem bent volt. Szülésznő, orvos, csecsemős nővér, mindenki nagyon rendes volt.

Az meg, hogy néhány anyuka milyen hisztit rendezett néha, arról a kórházi dolgozók nem tehetnek. Minden tiszteletem az övék azért, amit néha el kell tűrniük.

Ja, idén augusztusban szültem. Túlhordott terhesség (aznap már indítani akarták a szülést, de Baba szerencsére úgy döntött, hogy akkor inkább jön magától), ráadásul terhességi cukros voltam.

Szóval, ahhoz képest, hogy milyen rémhíreket hallottam (gondolom azért tetted fel a kérdést, mert te is), nagyon kellemesen csalódtam.

Bocs, ha kicsit szétszórt voltam, de Babóca mellett néha nehéz összeszedetten megfogalmazni a mondanivalót.

Boldog babavárást és könnyű szülést!

2010. nov. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a választ! Először is gratulálok a babátokhoz! Igen, pont ezt szerettem volna tudni, hogy milyenek a szülésznők, nővérek, csecsemősök, mert nagyon vegyes véleményeket hallottam. Nem a közelben lakom, ezért semmilyen információm nem volt róla. Neked ki volt az orvosod? A baba veled lehetett a szobában? Mit lehetett bevinni a szülőszobába és mit kell(kellett) bevinni a babának? Hány napot voltál bent? Van rá lehetőség, hogy 1-2 ágyas szobába kerüljön az ember?

2010. nov. 2. 13:55
 3/18 anonim válasza:
Szia!Én tavaly szültem ott,akkor vinni kellet mindent a babának.A szülő szobába nem lehetett bevinni semmit,a baba veled van egész nap,csak fürdetni viszik el.A szülésznők nagyon rendesek voltak,hát a csecsemős nővérek között volt 1-2 aki kicsit kioktató hangnemben beszélt az emberrel,de összességében nem volt gond,aki normálisan viselkedett azzal úgy viselkedtek.Van lehetőség 1 ágya szobát kérni,de úgy tudom azért fizetni kell.Jó babázást neked.
2010. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi neked is a választ, sokat segített. Kicsit kezdek megnyugodni. Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de akkor ezek szerint a babának a ruháin kívül vinni kell pelenkát, törlőkendőt is? Egész pontosan miket kell még vinni? Te kinél szültél?

2010. nov. 2. 19:48
 5/18 anonim válasza:

Szia!

Igen kellett vinni pelenkát,törlőkendőt,popsikrémet.

Egyébként Berze doktor úrnál szültem,nagyon rendes volt velem.A többi doki is nagyon figyelmes és kedves volt.

2010. nov. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én is Berzénél fogok szülni.:-)Azért is izgulok ennyire, mert elég messze lakom és kell 1 óra mire beérek a kórházba, ráadásul egyetlen ismerősöm sincs aki ott szült volna. Azt mondta nekem a múltkor Berze, hogy ha beindul a szülés akkor elég ha a kórházból felhívják őt. A popsikrémet előre felírattad a gyerekorvossal, vagy olyat vittél, amit patikában lehet kapni? Te voltál előtte látogatóba a szülészeti osztályon, vagy nem foglalkoztál ilyenekkel?
2010. nov. 3. 13:10
 7/18 anonim válasza:
Igen a kórházból hívta fel a szülésznő,mi éjszaka mentünk be,bár nekem másnap amúgy is be kellett volna feküdnöm mert a kiírt időpontig semmi nem történt.Popsikrémet a gyógyszertárba vettem azt vittem.Szerintem kis takarót is vigyél a babának,mert ott nem adnak,csak kis plédet.
2010. nov. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Azt nem tudod véletlenül, hogy ha 1 vagy 2 ágyas (fizetős) szobát szeretnék akkor előre kell jelezni, vagy van rá esély, hogy el tudnak ott helyezni.

Nagyon köszi az eddigi válaszokat is, sokat segítettél!

Neked is az első babád? És mi lett fiú vagy lány? Mennyi idő alatt lett meg?

2010. nov. 4. 13:24
 9/18 anonim válasza:

Szia!

Azt nem tudom,hogy kell-e előre jelezni,engem rögtön egy 5 ágyasba raktak be.Végül is nem volt baj,mert amikor kihozták a babát nem nagyon tudtam még fölkelni úgyhogy a szoba társak segítettek.Egy gyönyörű kislányom született.Én úgy emlékszem,hogy kb. 9 óra alatt született meg,bár a végére már nem nagyon emlékszem,mert úgy összefolyt minden,vákummal jött a másik orvos meg nyomta a hasam.Te mikorra vagy kiírva?

2010. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Szia!

Én dec.11-re vagyok kiírva (aztán ki tudja, hogy mikor unja meg odabent)és lány lesz :-) Nagyon izgulok már. Te fogadtál szülésznőt? Olyan jó, hogy legalább valakitől tudok kérdezni. :-)

2010. nov. 4. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!