Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés mennyivel fájdalmasabb...

Szülés mennyivel fájdalmasabb egy hascsikarástól?

Figyelt kérdés

#fájdalom #szüüés
2023. aug. 23. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem ...tól, hanem ...nál.
2023. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Picit.👌
2023. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Hát annál kb 10.000x és teljesen más fájdalom
2023. aug. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Még be is sz*rsz úgy fáj :D

Bocsi a vulgaritás miatt, de nem tudom máshogy kifejezni.

2023. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Köze nincs egymáshoz. Teljesen máshogy fáj mindkettő, össze sem lehet hasonlítani. Csak a szülésnek legalább a végén lesz egy gyereked, míg a hascsikarásnál.. hát, mondjuk ott is jön, aminek jönnie kell.. :D De azért a baba verzió jobb, eleve máshogy is áll hozzá az ember.. Pedig mindkettő a “szükséges rossz”, és mindkettő után megkönnyebbülsz, hogy túl vagy rajta
2023. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Hascsikarás?! Ég és föld.. a szülés nem evilági fájdalom, ami azt jelenti hogy soha soha ilyen fájdalmat nem éltem át még mint ez
2023. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Te hülye vagy??? De úgy komolyan?
2023. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Te tuti nem nő vagy. A hascsikaras az fáj. A szülés meg mindha eltörnek egyszerre az összes csontod meg meg vágnák is keresztbe szét a tested. Annyira fáj hogyha közben hascsikarasod van na azt meg sem érzed hanem egyszerűen csak bekakilsz. Én életemben ilyen fájdalmat meg nem éltem át. Kb kétszer ájultam el közben és könyörögtem hogy csaszarozzanak meg. A fájdalom nagysága leírhatatlan.
2023. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a kérdező arra volt kíváncsi hogy akik a budin szülnek azok hogy nem jönnek rá hogy épp egy gyerek pottyan ki belőlük, hogy össze lehet-e keverni az érzést. Plusz a székelőinger miatt gondolom. De amúgy ezek a budinszülőket sose értettem. Most volt egy kislány amerikában aki bement a budira és úgy jött ki mintha mi se történt volna és a babáját bedobta a kukába. Szóval ja nem tom hogy csinálta, mert én majdnem meghaltam közben 10x.
2023. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Hascsikarásnál a hashártyád fáj, ami nagyon éles, szinte elviselhetetlen fájdalom tud lenni, viszont jóval rövisebb ideig tart, mint egy szülés. Szüléskor a méhed fáj, ami inkább a menstruációs fájdalomra hasonlít, csak erősebb. Szülésnél ami nagyon fájdalmas lehet, az inkább az a csontfájdalom, ami a gyerek beékelődésével jár. Nekem viszonylag széles a csípőm, és ez a beékelődés jóval a szülés előtt történt, de még így is nagyon rossz volt, viszont ennek köszönhetően a szülésem nem volt különösebben elviselhetetlen, pedig nagy gyereket szültem.
2023. aug. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!