Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez lehet a szules megindulasan...

Ez lehet a szules megindulasanak a jele, vagy csak a babam helyezkedik? 37+6hkm

Figyelt kérdés

Reggel ebredes ota erzem mintha hascsikarasom lenne, olyan mintha alul tele lennek szellel es wc-znem is kene. Annyira "csikart" , hogy a zoknit alig tudtam felhuzni, mert nem birtam megemelni a labam. Aztan sikerult egy kicsit wc-znem, de meg mindig ugyanaz az erzes volt par ora mulva is igy egy glicerines kuppal rasegitettem a dolgokra. De attol sem jott ki tulajdonkeppen csak normalis mennyiseg.

Viszont jarni azota is nehezen tudok emiatt a feszito erzes miatt.

Vettem egy furdot, majd' egy ora hosszat ultem a kadban, ott is ereztem meg azota is ugyanugy.

Akkor nem erzem ha a labdamon ulok.de amugy gornyedve jarok.

Ez szerintetek lehet jel hogy elindul a kicsi?

A hasam meg fent van amugy, nyakdugot nem vettem eszre, hogy tavozott volna. Josloim hetek ota vannak, egesz erosek is.



#hascsikarás #Szules jele #feszito erzes
2015. febr. 6. 17:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen jönnek? Milyen sűrűn érzed? Vagy folyamatos? Én lehet bemennék az ügyeletre.
2015. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Folyamatosan erzem de neha erosebb neha gyengebb.ha a labdamon ulok szinte semmi, ha felallok egybol erzem.

Ugyeletre nem tudok bemenni, illetve hiaba mennek nem neznenek meg, csak akkor esetleg ha mar egyertelmu rendszeres fajasok lennenek. Kufoldon elek, itt ilyen a rendszer :-/

2015. febr. 6. 18:01
 3/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha most sem múlt volna el akkor menjél be. Fájdalmaid vannak ne szenvedj feleslegesen.
2015. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Meg nem mult el, de mintha jobban elkulonulne a "fajdalmasabb" resz, nem tunik olyan folyamatosnak. Meg varok par orat, aztan meglatjuk.

Koszi szepen :-)

2015. febr. 6. 20:10
 5/17 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett az éjszakának a vége. :-) Első voltam.
2015. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jo, reggel irok :-)
2015. febr. 6. 20:51
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én írtam volna ki ezt a kérdést. Én 37+3 vagyok. Minden ugyanaz amit írsz. Én biztos nem megyek még be a Kórházba, vagy benn tartanak, vagy hazaküldenek... mondjuk más variáció nincs. :-) Itt alszik a másfél éves lányom, szóval egyedül kellene mennem mentővel mert apuka marad a gyerekünkkel, így azért nem fogok elindulni "feleslegesen" :-) Én pihenek, és megyek aludni, mert lehet tényleg szülés és akkor kell az energia. Ha tudsz, te is próbálj meg aludni. Érezni fogod ha rendszereződnek és erősödnek a fájások, ha azok. ha vérzel, akkor viszont azonnal Kórház.
2015. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Huuu koszi , jo hogy nem vagyok egyedul ezzel :-) en annyira eemenykedem hogy kibujik meg a hetvegen, annyira jo lenne, mar alig varom, hogy a karomban tartsam. Nekunk elso vaba, azett is vagyok ilyen bizonytalan. A korhaz nekunk 15percre van ugyhogy nem aggodok hogy ha ugy van beerunk-e.

Amugy kicsit ciki de az utobbi oraban annyit valtozott nalam a dolog hogy egy egy erosebb fajdalom utan sokat pukizok.... ugyh kezdek kicsit csalodott lenni hogy lehet hogy csak a szelek jatszottak/jatszanak velem egesz nap???? Remelem nem es tenyleg elindult valami....

Majd irj hogy te hogy erzed magad, van e valtozas...

2015. febr. 6. 22:32
 9/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok! En most ebredtem fel, egesz ejszaka jottek mentek azok a fajasok, alig aludtam toluk. Kb hajnal4-tol tudtam melyebben aludni de igy is fel-felebredtem de mar nem olyan sokszor. Amugy rendszer nem volt koztuk, ossze vissza voltak. Most olyan mintha elvagtak volna az egeszet, bar meg csak 5perce szalltam ki az agybol.

Kedves masik valaszolom aki hasontoan voltal tegnap, nalad mi ujsag?

2015. febr. 7. 12:24
 10/17 anonim ***** válasza:
Szia, :-) 7-es vagyok, én nagyon jót aludtam, és semmim nem fáj most. :-) Úgyhogy még van időnk úgy látom, jóslók.
2015. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!