Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek ebböl lehet még...

Szerintetek ebböl lehet még ma baba milyen praktikák segítenének a beindulásban?

Figyelt kérdés

Ezt a leletet ma kaptam mert erős mensi szerű görcseim voltak. Elmentem megvizsgált elég jól a doktor úr egy újjnyira nyitva kinek volt hasonló és mikor indult be a buli? Esetleg valami praktika ami be is válik hogy beinduljon? 5. Baba de ilyen még nem volt egyikkel sem. Szórakozik velem napok óta tegnap hányingerem volt 2szer voltam wcn is.. borhalmasan voltam de fájásom alig. Most azon kívül h gorcsoleshek mint mikor megvan fájás elmúlt...


[link]


2023. szept. 6. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 3. napja vagyok hasonlóan, már a világ összes praktikáját próbáltam, de nem akar jönni a kis mazsi. Egy hete voltam 1 ujjnyi tág, azóta nem tudom. Fájások nincsenek, csak jóslók. Esetleg próbálj meg együtt lenni a pároddal, hátha az előrébb hozza kicsit a szülést. :) Nekünk az sem jött be. Szurkolok, én szívesen olvasok minden fejleményt, írd meg, ha van kedved. Mennyi idős terhes vagy?
2023. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia, nekem is jóslók vannak van hogy erősek, van hogy gyengébbek. Most csak annyi van hogy görcsölgetek de az is enyhe a reggelihez képest.. úgy hogy megyek és csinálok bolognait ebből nem úgy néz ki mint ha lenne valami ma... pedig már reménykedtem...
2023. szept. 6. 14:45
 3/10 A kérdező kommentje:
Te milyen idős vagy? Én 37 hét 3 napos de 5.baba úgy hogy hamarabb várom. Neked hanyadik baba?
2023. szept. 6. 14:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Neked milyen napszakban indultak a szüléseid? Én mindenkitől azt hallom, hogy éjjel indult be, úgyhogy nappal már nem is reménykedem. Meg annyi jóslóm van már hetek óta, erős, gyenge, sűrű, ritka, hogy már belefáradtam figyelgetni őket. Én 39+3 hetes vagyok, második baba. :)
2023. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem mindig reggel kezdodott a vajúdás magzatvizem egyikkel se ment el ott repesztettek, mindig este lett meg végül addigra jól kifáradtam alig volt erőm.d.e kezdődtek enyhe gorcs de mas volt mint eddig tudtam h na ma szulunk most ezt nem erzem egyaltalan azután délre már beerősödött d.u 4kor már tánasztottam az ajtót vagy osszegornyedtem. Na akkor tudtam hogy indulni kell gyerekeket elvitte férjem addig en lefurodtem elkeszultem 5 fele indultunk hatra bent voltunk 2159, 21:16 ,19:15 volt az utolsó szules az elso mas volt ott este 6kor ereztem h gorcsolok 10kor elindultunk reggel 515-re lett meg a nagy fiam. Nála másképp volt a másik 3nál viszont reggel kezdődött minden. Az elsőnél nem volt jóslóm a többinél már a vége fele volt. Most az 5.nél már sztem 20 hét korul jóslózok most erősebben már nála nem érzem még hogy beindul a buli hiába vagyok 1 ujjnyira nyitva
2023. szept. 6. 17:55
 6/10 A kérdező kommentje:
És most pl tök jól vagyok nem értem ezt én sem és már várom hogy végre igazi jelek legyenek. A fejem fáj kicsit meg befeszülök de ennyi. Még kimostam d.u kiteregettem a babahordó huzatát kimostam ugy hogy most várakozok...ez a legrosszabb amúgy hogy várod hogy történnyen végre valami...lehet el kéne engednem és akkor jönne😅
2023. szept. 6. 17:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor nálad meg bejáratott út, hogy hogy fog menni a szülés. :D

Ne is mondd, az utolsó 3 hét már borzasztó nehéz. Én is minden második nap azt hiszem, hogy ma szülök, teljesen rákészülök, összepakolok, gyorsan berakok egy utolsó mosást, aztán semmi. Most a férjem mondta, hogy menjek el egy szülésindító masszázsra, amit még a második trimeszterben meséltem neki, hogy van ilyen. Péntekre van időpontom, borzasztóan várom. Már nem is a szülés érdekel, csak a masszázs. :D De elvileg a nők 50%-ánál 24 órán belül beindítja a szülést. Úgy megörültem neki és ellazultam, hogy van mit várni, hogy mintha gyanúsan rendszeresen fájna a pocim. Lehet, hogy örömömben megszülök. De már nem is számolom vagy reménykedem, túl sokat csalódtam az elmúlt 2 hétben.

2023. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megszültèl már ? 😁

Én mind két gyereknél próbáltam apát is, már a mellbimbó simit is,mégis 40+4 és 39+6 -lett, 4,500 kg mindkettő 🙈

Most a harmadiknál vagyok 37+3 napon 😁

Nálam éjjel indult be mindkettő,de egyiknél sem folyt el a magzatvíz, szeretném átèlni vajon milyen lehet 🙈😁

2023. szept. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem még egyben vagyunk szórakozik velem egyfolytában 😅 beindul ,beáll h erős fájások vannak. Aztán megfürdök és leáll enyhül...
2023. szept. 10. 11:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam most pont ez van,37+6 napon,3 baba,

Első 40+4 második 39+6

Remélem most előbb lesz 😀

Azóta megszültèl?

4 gyerek mellett nem lehetett könnyű a terhesség,de annyira csodálatos vagy ♥️ remélem tudod.

2023. szept. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!