Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha úgy folyik el a magzatvíz...

Ha úgy folyik el a magzatvíz a fájások beindulásakor, mintha dézsából öntenék, az lassíthatja a szülés további menetét?

Figyelt kérdés

2017. nov. 27. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
nem. ez csak annyit jelent, hogy a gyerek feje még nincs beékelődve.
2017. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Egyáltalán nem. Nálam is így indult. A magzatvíz elfolyástól számítva 3 óra múlva megvolt a kislányom.
2017. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is így indult. Két óra múlva lett pár kósza fájásom, majd két óra vajúdás után 10 perces kitolással megszületett a fiunk. Nagyon könnyű szülésem volt.
2017. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha az így van, akkor kifejezetten örülök neki, hogy lassította. Harmadik gyerekemmel éjfélkor felébredtem, kimentem WC-re, azzal a lendülettel elfolyt a magzatvíz, felállni sem tudtam, úgy ömlött. Fél 1-kor ébresztettem páromat, legalább negyedóra volt, mire a kocsihoz levánszorogtam a 7. emeletről, és negyed 2-kor már megvolt a kiscsaj. :-)
2017. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont hogy csak szivargott, nem repedt meg a burok rendesen, 12 orat vartak igy a szuloszoban. Aztan megrepesztettek, elomlott sugarban, na onnantol 55 perc mulva megszuletett a lanyom.
2017. nov. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Pont fordítva van, gyorsítja
2017. nov. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem miután elfolyt a magzatvíz (nem volt beékelődve a babánk) 2 óra múlva megszületett a kislányunk:).
2017. nov. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 domamama ***** válasza:
Hogy "mennyire" folyik el a magzatvíz, az attól függ, hogy hol repedt meg a burok. Ha alul, akkor "mintha dézsából öntenék" ha felül, akkor csak csordogál, szivárog. Nem tudom, hogy valóban van-e összefüggés az elfolyás milyensége és a szülés gyorsasága között. A szülés gyorsaságát inkább az összehúzódások erőssége, és a méhnyak rövidülésének gyorsasága határozza meg. Szerintem. Bár nem vagyok sem nőgyógyász, sem szülésznő.
2017. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!