Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik kórház szülészetét...

Melyik kórház szülészetét választanátok, és ott melyik orvost ajánljátok? Hódmezővásárhely, Mezőtúr, Szolnok, Kecskemét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Körzetileg Szenteshez tartozok, de ott megszűnt a szülészet. Legközelebb Mezőtúr, Hódmezővásárhely, Szolnok és Kecskemét van.

Az első gyermekem egyébként 2018-ban Mezőtúron szültem Dr. Berényi Mátyásánál, de nem tudom rendel-e még egyáltalán, már akkor sem volt fiatal. Ráadásul úgy tudom sem Mezőtúron, sem Szolnokon nem lehet minden nap szülni. Kinek van információja az adott szülészetekről és orvosokról?


2023. szept. 19. 00:25
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Már lehet mindennap szülni, az tavaly volt, már van elég orvos, nem visznek át máshová Szolnokon.
2023. szept. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Én kétszer szültem Kecskeméten, nem mennék máshová.

De ugye azt tudod hogy nem szulhetsz már a saját orvosodnál?

2023. szept. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Már nem választhatsz orvost. Annál szülsz, aki épp ügyeletben van.
2023. szept. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Ugyeletben kell szulni. En januarban szultem Kecskemeten, igaz csaszarral, de megjartam a szuloszobat, es minden rendben volt. A gyermekagyon sem volt semmi problema.
2023. szept. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sajnos annál kell szülnöm, aki épp ügyeletes. De nekem fontos, hogy a terhességem is egy megbízható orvos kísérje végig. Tavaly 21. hétben volt egy vetélésem, ami nem kizárható, hogy elkerülhető lett volna, ha nem küld az orvos haza nyitott méhszájjal és kilógó magzatburokkal, mondván ő egy hétig szabadságon lesz, addig meg majd elől mi lesz velem...
2023. szept. 19. 08:29
 6/10 anonim ***** válasza:
A lepontozó idióták szolnokiak?
2023. szept. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kiskunhalas
2023. szept. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha Kecskemét akkor Dr Csuka Ferenc. Én nem mennék máshoz, sokan nem szeretik a stílusát én meg a másik orvosét. Mindenki a sajátját fogja a legjobbnak mondani.

Egyszer jártam dr Oláh Viktornál, Ő is teljesen szimpatikus. Ha van kedved lépj be Kecskeméti nőgyógyász infó vagy Kecskeméten szülök facebook csoportokba

2023. szept. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, Kiskunhalas lenne a legjobb, de tőlünk az 100 km. Baj esetén, vagy ha beindul a szülés, nem biztos, hogy odaérnék időben. Fáj is a szívem emiatt, pedig nagyon dicsérik
2023. szept. 19. 17:26
 10/10 anonim válasza:
Senkinek sem ajánlom Mezőtúrt! Az orvosok öntelt hólyagok. A betegekkel alig foglalkoznak. Hibát hibára halmaznak fel! Van akinek megfelel de ha valaki biztonságos ellátást szeretne ide ne menjen! Nem számít nekik az élet!
jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!