Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen az a XI. kerületi...

Milyen az a XI. kerületi támogatás a szülés után?

Figyelt kérdés

Én is a XI.kerületben szültem és itt az oldalon már többször olvastam h kaptak a XI.kerületiek/vagy ott szültek támogatást. Ez mit takar? Tudnátok nekem ebben segiteni? Ha szeretném beadni rá az igényt meddig lehet? Vagy mit kell beadni?


Nem ezért szültem ott.Ott volt a dokim akiben megbiztam 200%osan ezért:)S erről főleg utólag értesültem.Van ilyen más kerületekben is? Köszönöm a válaszotok előre is:)


2010. okt. 18. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
.
2010. okt. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valaki más?
2010. okt. 18. 16:18
 3/8 anonim ***** válasza:

XI.kerületi lakosnak ad az önkormányzat életkezdési támogatást. de ehhez bejelentett lakhely kell, nem az hogy ott szültél.


tudtommal más önkormányzatok is adnak, csak változó a támogatás összege, feltételei.

2010. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Vajon Kőbánya ad ilyet? s ez milyen összeg egyébként?
2010. okt. 18. 20:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Szent Imrében szültem 2 hónapja, de mivel XXII. kerületi lakos vagyok, itt kaptam ”babakelengye” támogatást: 40.000 Ft. Tehát, ahová be vagy jelentve, ott igényelheted a támogatást. Hívd fel az önkormányzat szociális irodáját! Nálunk minden fent van a honlapjukon.

Egyébként ahány kerület, annyiféle az összeg (barátnőm 8. kerületi - ott nem adnak semmit).

2010. okt. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

XI.kerületben 80.000Ft volt a támogatás.

ők fizették a dokit :-) :-(

2010. okt. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a 80ezer nem rossz... Csak a Szt.Imrés dokik egy része tudja tartani a markát...sajnos..
2010. okt. 19. 19:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én XI.kerületi vagyok s decemberbe szültem.

Ha be vagy jelentve a XI.kerületben,akkor egyszeri születési támogatást is kapsz kb:80 000 ft-ot+az egyszeri anyaságit is,amit persze mindenki kap!A baba 1 éves koráig lehet igényelni az önkormányzatnál.

2010. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!