Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 napja műtöttek. Kb 3 napja...

6 napja műtöttek. Kb 3 napja majd megvagyok ráz a hideg. Éjjel izzad a hátam hasam arra kelek. Ez meddig tart? Vagy normális egyáltalán?

Figyelt kérdés

2023. okt. 8. 20:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen.
2023. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Én azt mondanám fertőzés miatt vagy ilyen rosszul.
2023. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Szülés után nekem is volt fokozott izzadás főleg éjjel. De hidegrázás nem rémlik. Mindenképp konzultálj orvossal.
2023. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem hangzik jól :/

Lázad nincs?

Én is dokit javasolnék a biztonság kedvéért...

2023. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Lázam nincs. Valahol gyakorin olvastam hogy ez is előfordul csak hát már a 6 napom
2023. okt. 8. 21:00
 6/16 anonim ***** válasza:
56%

Nekem se egyből szülés utáni nap kezdődött és nem is egy két napig tartott az izzadás,hanem pár hétig biztos.

3as voltam

2023. okt. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Izzadás normális szülés után, de a többi orvosi eset. Orvos kell neked, vizsgálat.
2023. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mindkét szülésem után csatakosra izzadtam magam reszketve sok sok éjszaka volt hogy fájdalom csillapítóval. Nálam ez oké volt de csak az orvos után nyugodtam meg
2023. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
3 csaszáron vagyok túl, a második és harmadik után is átmentem ezen. Éjszaka jelentkezik brutális hidegrázás, majd utána lever a víz. Nekem a tejbelövellés és a hormonváltozás okozta. Az ahogy ürültek ki a hormonok a szervezetemből. Ha lázad nincs akkor nem fertőzés,viszont ha van akkor azonnal kórház.
2023. okt. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mivel ver a víz az tuti láz,

Mérted?nézesd meg dokival én így jártam 2 hètig nem.tudtam lábbra állni olyan gyulladás lett a varratoknál belül!!

2023. okt. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!