Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az apukák látják a kórházban...

Az apukák látják a kórházban a terhesfeleségüket, amikor betolják a feleséget a szülőszobából a műtőbe?

Figyelt kérdés
Vajúdáskor a váróterembe kimehetnek a nők,a hozzátartozókhoz? Váróterembe a nők tölthetik vajudást, ott vajudhatnak?

2023. okt. 16. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam végig bent volt a párom, kivétel amikor felvettek az osztályra, megvizsgáltak+ előkészítettek. Utána bejöhetett. Az első gyerek császár lett, mikor a katéter felhelyezték is bent volt a párom (nyilván nem nézett oda) és utána tolták a műtőbe, akkor kint várt, és ő hozta a babát mikor engem kitoltak. Második gyerek természetesen született, az előkészítés után végig bent volt, mikor összevarrtak, akkor is.
2023. okt. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Be lehet menni az apukáknak, ha meg van beszélve, szülésnél is ott lehet.

Ki is lehet menni, mondjuk itt senki se akar a folyosón ücsörögni, de pl. lépcsőzni is ki szoktak menni.

2023. okt. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A vajúdóban veled lehet. Nem kell a váróban várnia.
2023. okt. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenhol egyéni. Én Székesfehérváron szültem. Ott a vajúdó 4 vagy 5 ágyas. Oda nem mehetnek be apukák. A szülőszobák egy ágyasak, így ott az elejétől bent lehet. Ha van hely szülőszobán, egyből odakerül a szülő nő.
2023. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A húgom férjét csak akkor engedték be, amikor már látszott a feje. Meg volt beszélve, h bemehet, de nem engedték végül. Mondjuk annyira nem is erősködött, hogy ott akarna lenni.
2023. okt. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!