Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 10 héttel szülés után még...

10 héttel szülés után még mindig nagyon fáj a szex, akik hasonló cipőben jártak mennyi időn belül várható a javulás?

Figyelt kérdés

A 6 hetes nőgyógyászati vizsgálaton mindent rendben talált a doktornő, alaposan megvizsgált. Azóta többször próbálkoztunk a férjemmel de brutálisan fáj, amíg annyira ki tudok egyáltalán tágulni hogy legyen belőle “valami”…egy ponton fáj, szúr.

Biztosan normális még de kérdés, hogy meddig? Tapasztalatok? Gátmetszéssel szültem.


2023. okt. 29. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Velem is hasonló volt a második gyerek után.

Az orvostól kaptam lidokainos kenöcsöt, ami nagyjából érzéstelenítette a gátmetszés helyét meg részben a hüvely többi részét is. Ugyanis pár rosszul sikerült próbálkozás után már egyfajta reflex is kialakul, ami miatt félig görcs lesz a hüvelyben, emiatt még inkább fájdalmas lesz a szex és ez egyre rosszabb lesz.

Próbáld meg te is ezt a krémet, ugyan eleinte nekem emiatt nem volt orgazmusom, de nem fájt, és lassan "leszoktam" arról, hogy féljek az aktustól. De ez több hónap volt, mire helyreállt.

2023. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fél évig fájt a gátmetszés helye.
2023. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 év volt az elsővel. Akkor mult el, amikor kevesebbet szopizott már. A masodik szüles után nem volt ilyen problemam.
2023. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megpróbáhatjátok extra sok síkosítóval, hosszú és intenzív elöjátékkal meg nagyon óvatos, lassú behatolással, de a párodnak készen kell arra állni, hogy ha neked fájdalmad van, másként kell folytatni
2023. okt. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok féle szex módszer létezik, erre az esetre. Síkosító, intim torna talán neked segít.
2023. okt. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A síkosító alap persze, mégis küzdés az eleje. Szerintem nem az izomzattal lesz gond, hanem a gátsebnél nem olyan még a szövet teljesen mint kellene és borzalmasan fájdalmas. Köszi a válaszokat.
2023. okt. 31. 15:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg próbáljátok ki a lidokainos krémet, az rengeteget segít
2023. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

És ha fáj AZONNAL abbahagyni! Nem pedig: jó, bírd még kicsit, stb. Igen, létezik ilyen tuskó férfi, akit a saját élvezete jobban izgat, és inkább betolja (ex-tapasztalat).


Ha fájdalmat érzel, ott a vége, befejezitek másképp, mert nem kell, hogy sérült és esetleg repedj, aztán folyamatosan fájni fog.

2023. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!