Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első szülés indított...

Ha az első szülés indított volt, a második ugye nem lesz az?

Figyelt kérdés

Első kisfiam indított szülés volt. Jó szülésélményem van igazából, viszont most szeretném nagyon, hogy természetesen induljon.

Kinek hogy alakult a második babával?

Próbálok agyban készülni és bevonzani a babát, hogy induljon magától.

37+1 hetes vagyok egyébként ma.

Elvileg egy ujjnyira nyitva vagyok.


2023. okt. 31. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden terhesség és szülés, baba más. Majd kiderül:)

Nekem a 41. Héten indult be egyébként.

2023. okt. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Indítottak elsővel, most nem fognak. Előfordul, hogy indítás nélkül is meg szülsz.
2023. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Az első babánál 40+0 napon indítottak, a másodiknál 39+6 napon este elfolyt a magzatvíz. Én is féltem,hogy újra indítani kell.
2023. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából tökegyszerű a megoldás: megmondod a dokinak, hogy nem egyezel bele a szülésindításba. Ha nyomós oka van, pl.elöregedett a méhlepény vagy gond van a magzatvíz mennyiségével, akkor tényleg jobb megindítani a szülést. De pusztán az, hogy elérted a terminust egyáltalán nem ok a mesterséges szülésindításra.
2023. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első babát a betöltött 41. héten indították. A másodiknál már más volt a dokim, ő még hagyta kicsit, így 41+2-n indult magától. :)
2023. nov. 1. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!