Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki az első, és a második...

Aki az első, és a második gyermekét is túl hordta, esetleg indították a szülést, annál a harmadik szülés hogy alakult? Őt is túl hordta?

Figyelt kérdés
Én mindkét gyermekem túlhordtam.Az elsőt 6nappal,a másodikat a 8.napon indították.Most 35hetes vagyok a 3.babámmal,és félek,hogy őt is túlhordom.Már nagydnn szeretnék szülni,nehéz már a terhesség.Inkább szülnék 36hetesen,mint 41héten.
2013. szept. 9. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első indult meg spontán, a másodikat burokmasszázzsal indították, a harmadikat pedig oxitocinnal. Szerintem őt is túl fogod hordani. Én is már nagyon vártam hogy megszülessen, szinte minden házi praktikát kipróbáltam de semmi nem jött be.
2013. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sanszos hogy igen.

mindkét babámat indították a 41 héten.

nálam ez genetika,ahány babám lenne mindet indítani kéne,egyszerűen a dokim szerint "szülésképtelen" vagyok.

vannak olyan nők akik genetikailag kódolva vannak a túlhordásra.

a fejem tetejére állhatnék sem indulna be magától a szülés.

2 terhességemnél ez beigazolódott.

valószínű a harmadiknál is ez volna.

de nem tudom meg ugyanis nem lesz harmadik :)

2013. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Harmadikat hordtam a legjobban túl.

De inkább a 41.héten szülj mint a 36.héten.

2013. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!