Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek az első indított...

Akinek az első indított szülés volt túlhordás miatt, a második hogy alakult?

Figyelt kérdés

2015. aug. 27. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Anya úgy járt,hogy nővéremet pontosan 1 héttel hordta túl, az indított volt. Engem pedig vajúdással mindennel együtt 2 óra alatt gátmetszés nélkül szült meg. A húgommal viszont nagyon rosszul járt,mert a mentősök magzatvíz elfolyása után simán sétáltatták, állva küldték fel a szülészetre a liftben. Vele sajnos 12 órát szenvedett, ordított a fájdalomtól,majd megcsászározták és kiderült,hogy a csontjába beszorult a kistesóm. 21,19,11 évesek vagyunk (Ha esetleg a szülések közötti időtartamok is érdekelnek :)
2015. aug. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy én 1 héttel korábban születtem. Húgom pedig 1 nappal.
2015. aug. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41. héten indították az elsőt. Második 38+5 héten beindult magától erős magzatvíz szivárgással. Mindkettő császár lett 12-12 óra után mert egy fájásom sem volt, másodiknál nagyon fájt a heg.
2015. aug. 28. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nagyobb 41. héten indítás után született. A kicsi szintén a 41. héten, de szépen magától elindult. 3 perces fájásokkal értem be a kórházba, 3 órán belül a kezemben volt a baba. Gátvédelemmel. Rövidebb volt, de intenzívebb.
2015. aug. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 37 héten inditották az elsőt toxémiás lettem. Másodikat pont a kiírt napon szültem, a harmadik 37 hét szintén toxiémia.
2015. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy hétfői nap indítottak volna, 42 hetesen és hétfőn hajnalban meglett a baba. Tehát nem indították, és igazából a férjemmel oráloztunk, ezért indult meg a szülés :D Másodikat pontosan 40. héten indították meg.
2015. aug. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elsőt 10 nap után indították burokrepesztéssel. A másodiknál 5 nap túlhordás után elfolyt a magzatvíz így indult. Mindkettő szinte percre pontosan 6 óra alatt lett meg.
2015. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!