Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » X. helyre járok terhesgondozás...

X. helyre járok terhesgondozásra y. nőgyógyászhoz, ő a kórháztól ahova tartozok teljesen független, kérhetek úgy időpontot programcsászárra, hogy őt kihagyom ebből vagy kell tőle is javaslat?

Figyelt kérdés
Farfekvéses a babám, de ő húzza az időt, pedig a kezdetektől az. Így jó sokára kapnék műtét időpontot, plusz ő kitapogatta a múltkor kézzel és azt mondta fejvégű, mit akarok? Aztán megnézettem uh-val és faros volt akkor is... Szóval ha már betöltöm a 38. hetet felhívhatom a kórházat ahova tartozok? Vagy tőle is kéne valami papír?

2023. nov. 1. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem kell semmi papír, ott hagyhatod a nőgyógyászt. Nst-re kérj időpontot a kórházba, ha mondod hogy faros akkor elvileg kell fogadjanak, onnantól bekerülsz a rendszerbe és mondják majd hogyan tovább.


(Nincs olyan hogy jó sokára kapnál műtéti időpontot, ilyennél az időpont nem attól függ mikor kéred, hanem attól mikor indokolt. Ha olyan a helyzet akár azonnal megcsászároznak)

2023. nov. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm. viszont az nem jó, mert csak 40.héttől fogadnak a kórházban nst-re.. itt az sztk-ban 38.héttől.
2023. nov. 1. 09:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ha faros vagy haránt vagy más probléma van, akkor 40. hét előtt is a kórházba kell menni, kérdezz rá.
2023. nov. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Bogica0616 ***** válasza:
Egyszerű a történet. Elmész ügyeletre a kórházba. Mondasz bármit amit gondolsz. Mondjunk fájásokat érzel. Ott megnéznék úgy is.
2023. nov. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene ezzel az ügyeletet szórakoztatni? Itt miért divat arra bíztatni mindenkit, hogy hazudjon?

Bemész a kórházba a terhes szakrendelésre (munkaidőben!!!!) és megkérded, hogy faros a magzat, mi legyen...

Nem kell hazudozni meg direkt az ügyeletet szórakoztatni ezzel.

2023. nov. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Bogica0616 ***** válasza:
Igazad van kedved 5. A rendelésre gondoltam. Valami indok oda is kell, hogy a héten fogadják és ne hetek múltán.
2023. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm lányok!
2023. nov. 1. 12:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy a kórháznak lehet telefonálni emiatt (36. héten fordult be a babám, ezért én is utána jártam) és akkor adnak egy időpontot konzultációra, mikor és hogy legyen pcs. Nem kell emiatt feleslegesen várni. Ezt megnézheted, hátha nálatok is van ilyen lehetőség, elmondod mi a helyzet és tuti segítenek.
2023. nov. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, mert a kórház segít. Rossz a baba fekvése, akkor császár automatikusan. Nem értem tényleg, az ilyen nődokikat. Jó egészséget kívánok.
2023. nov. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kérdezd meg a kórházat! Akár telefonon is, hogy náluk mi a protokoll. Nekem például ott megmondták, hogy rendszeres és jó fájásoknál, ha mindenki jól van, akkor lehet hüvelyi is. Az is lett, minden rendben volt. A nőgyógyászom ki sem ejtette a száján a császármetszés szót. A 37. héten telefonáltam. A csm. nem olyan, mint a szürkehályog műtét, hogy 1 évvel későbbre kapsz időpontot és azt is eltolják későbbre. Ha kell, akkor megoldják.

9: "Rossz a baba fekvése, akkor császár automatikusan" Ez azért kórházfüggő. Harántfekvésnél tudtommal igen, farfekvésnél nem feltétlenül. Az is változó tudtommal, hogy programcsászár vagy megvárják a szülés beindulását.

2023. nov. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!