Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Műtét (spinalis érzéstelenítes...

Műtét (spinalis érzéstelenítes ) után megemeltem a fejem, mire számíthatok, mikor kezdődik a fejfájás? Illetve törvényszerű, hogy fájni fog?

Figyelt kérdés
Többször is, nagyon sajnos :( kerestem valamit, és elfelejtettem, hogy nem szabad :(
2023. nov. 4. 04:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érzéstelenítés után nincs ilyen tiltás. Lumbalpunkciónal van
2023. nov. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is mondták császármetszés után, hogy ne emeljem meg 6 órán keresztül, mert fájni fog a fejem, és nem tudnak mit adni rá. Nyilván el is felejtettem, meg közben folyamatosan zaklattak, hogy igyak vizet. Másnapra iszonyatos fejfájásom lett, napokig tartott, alig bírtam ellátni a kisfiam. Nem tudtam kiegyenesedni, mert akkor annyira fájt, hogy elhánytam volna magam, ha nem görnyedek össze vagy fekszem le.
2023. nov. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy fájni fog.

Én is megemeltem a fejem és meg is ijedtem, de nekem nem lett bajom.

Igaz nem nagyon nagy emelés volt, csak ilyen kisebb h ránézzek a babára magam mellett.

2023. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem ezt mondta az anesztes. Remélem nem lesz baj.
2023. nov. 4. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Azért mondta az anesztes, mert így is van.

De mivel vannak akiknél egy kisebb mozdulat nem okoz gondot, létezik h nem fáj mindenkinek a feje.

Most lehet h ha én hatalmasat emelek, akkor fájt volna.

2023. nov. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy fájni fog. Amikor én kérdeztem erről a dokit, azt mondta, hogy baromság és nem attól fáj valakinek a feje, mert megemelte. Én megemeltem és nem fájt tőle.
2023. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!