Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányadik héten indult be...

Hányadik héten indult be nálatok a szülés?

Figyelt kérdés
Fájásokkal vagy magzatvízzel? Volt előtte a napokban bármi előjele? Rá mennyi időre született meg végül a babátok? Köszi, ha bármi hasznos tippetek van ezekkel kapcsolatban!
nov. 8. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Első baba? Hány hetes vagy? Mikor szülsz? Statisztika és a válasz, nem lesz pontos itt. Magzatviz elfolyás a gyakori indulás szülésnél, itt a weboldalon sok kérdést és választ olvastam el.
nov. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Első, igen, 38. hétben vagyok. Igazából nem is pontos statisztikákra vagyok kíváncsi, inkább csak 1-2 saját megélésre, tapasztalatra. :) Természetesen készülök rá, hogy az én esetemben minden teljesen másképp lehet, mint amiket itt olvastam vagy bárki mesélt.
nov. 8. 17:25
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
#1. Csak hiába olvastad őket, Badboy, mert egyrészt a szövegértési képességeid a bányászbéka segge alatt vannak, másrészt meg mivel huszonéves férfi vagy, qrvára nem relevánsak a minden tapasztalatot nélkülözve ideböfögött "válaszaid".
nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fájások kezdődtek szerdán, pénteken reggel lett meg a baba. Semmi előjele nem volt.
nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kereken 38.het. Előtte lévő nap nagyon erős derékfájdalmam volt. Jött a hidegfront is. Másnap hajnalban rendszeresek voltak a fajasok, délután 2 körül vettek fel a szülészetre, fél 5-kor született meg a kislányom. Magzatvíz nem folyt el, burkot repesztettek .
nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1 baba: 41+2 császármetszés, semmi jele nem volt, hogy jönne, ezért lett császár.

2.baba: 40+1 természetes úton. Előtte 2 nappal, pénteken, kezdődtek a fájások (jósló), majd vasárnap délután elment a nyákdugó, és elkezdődtek a rendes fájások, hajnali 4kor kórházba mentünk, ott kaptam oxit, és 8kor burokrepesztés volt. 11-kor megszületett

nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, az lemaradt hogy a 41. Héten indult.
nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Első baba 39+4-re indult fájásokkal, 39+6-ra lett meg, burkot repeszteni kellett, természetes úton született.


Második baba kereken 40-re indult és született, ugyanúgy fájásokkal. Burkot repesztették és természetesen úton jött a világra.


Semmi különös előjel nem volt egyiknél se, az első babánál még jóslóim sem voltak egyáltalán.

nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A 38. hét 0. napján, hajnal 2-kor fura fájásra ébredtem, elmentem pisilni, és egy nagy adag nyálkás cuccal találtam magam szemben a papíron.

Onnantól beindultak a jóslóim, 10 perc 5 perc 15 perc 7 perc 10 perc.... iszonyatosan szenvedtem minden fájást leírtam a telefonomba reggel 5-ig :D


Reggel 10-re jelenésem volt a terhesgondozóban, ott azt mondták ezek a fájások semmit nem jelentenek, még napokig, hetekig elhúzodhat a szülés.


Délután haza jött a férjem és bevitt a kórházba, mert úgy itéltük meg, hogy nagyin fájok. De ott azt mondták, hogy ezek a fajások még semmit sem jelentenek, de befekhetek ha akarok.

Én inkább otthon szerettem volna szenvedni.


Este 9-kor 5 és 3 perces fájásokkal újra bementünk a kórhába, 10-kor burkot repesztettek és hajnal 3-kor már a kezeinkben volt a kisfiúnk.

A kiírthoz képest 2 héttel korábban jött.


De azt a hajnali nyákdugós dolgot leszámítva semmi előjele nem volt.

Nem vizesedtem jobban, nem fájt semmim, nem éreztem semmi furát.

Előző nap még hatalmasat sétáltunk.

nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1. 38+4, magzatvíz elfolyással. Hajnalban zutty, egyre lett meg.

2. 38+0, szivárgással, majd fájással. Kedden jeleztem az orvosnak, hogy furcsak "folyásom" van. Nem látták, hogy megrepedt volna. Szerdán mintha kevessbb lett volna, de csütörtökre erősödött. Akkor kenetet vettek. Úgy volt, ha pozitív lesz (=magzatvíz), akkor beindítják. Délután 3-ra mire meglett a lelet, már rendszeres fájásaim voltak, indultunk a kórházba. Este 7-re lett baba.

nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!