Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Leírnátok hogy hogyan indult...

Leírnátok hogy hogyan indult be a szülés illetve hogy hanyadik hétre született a baba?

Figyelt kérdés
Voltak előjelei hogy lassan beindul a szülés vagy váratlanul jött?
2021. jún. 13. 18:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

1. Reggeli méhszájvizsgálat után indultak be a fájások, este jöttem rá hogy valóban szülök. Rá 3 órára kint is volt

2. Kertészkedés után a wc-n vettem észre hogy vérzek. Tágulásos vérzés volt.

3.4. Indított volt

2021. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lefeküdtem aludni és jöt egy pici adag magzatvíz, kimentem, átöltöztem, visszafeküdtem. Aztán pár perc múlva megint, ekkor elmentem zuhanyozni stb, bepakoltam a bőröndöt, aztán leültem hogy majd írom a fájásokat... Hát azt leshettem... A legelső víztől számítva úgy 5 óra után elindultam a kórházba, de még akkor is azt hittem, hogy haza fognak zavarni... Végül helyette lecsesztek, hogy miért nem mentem előbb - hát mert nem gondoltam komolyan, hogy szülni fogok! 38+5 volt
2021. jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nekem az elsőnél éjjel fájásaim voltak.Azt vettem észre hogy egyre sűrűbb és rendezeres.Bementünk a kórházba,két újnyira voltam nyitva,burkot repesztettek 35 hetes voltam.

Másodiknál a víz folyt el hirtelen,semmi előjel nélkül.Itt császároztak,33 hetesen.

2021. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Az első indított volt és hüvelyi szüléssel meglett 3 óra alatt. Előtte 1 ujjnyira voltam kitágulva, de csak keményedéseim voltak.

A másodiknál 40+4. hét éjfélkor egy hatalmas pukkanást éreztem és a mosdóba érve elfolyt a magzatvíz. Ez előtt sem éreztem semmi furát, csak keményedést, éppen csak el volt vékonyodva a méhszájam. 2.40-kor meg is született.

2021. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Spontán indult 40+4. Álmomból ébresztettek a fájások, egyből rendszeresek voltak, 8 órával később természetes úton bújt elő a lányom.
2021. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Elsőnél hajnalban ébredtem 6 perces fájásaim voltak. 40+5

Második reggel mentem oxi terhelesre, ott indultak be a fajasok. Szinten 40+5.

Mind a kettőnél elment a nyakdugo pár nappal előtte, és sok sok intenzív jósló fajasom volt.

2021. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

1. indított volt, méhszájérlelő után néhány órával indultak a fajasok

2. enyhe fajasokkal indult, csak onnan tudtam, hogy nem jósló, hogy rendszeresek voltak és sétára, merken vízre, pihenésre se múltak. Lassan erősödött, 23 óra múlva folyt el a magzatviz, onnantól volt nagyon intenzív.

2021. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Befektettek a 35.héten a kórházba, mert veszélyeztetett terhes voltam. Mindennap volt nst, ami az utolsó héten már mutatott jósló fájásokat, de én nem éreztem. A 39.héten egyik délután lefeküdtem aludni, de néhány perccel később felugrottam, mert elkezdett folyni a magzatvíz. 2 órával később kezdődtek a fájásaim. 3 percesek voltak, de nem bírta őket a babám, közben leesett a szívhangja, így a magzatvíz elfolyása után 4 órával betoltak a műtőbe, és császárral született meg a kislányom.
2021. jún. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Késő délután kezdődtek a fájások, éjfélre rendszeressé váltak. Reggel, 9:20-kor született a kisfiam. :) 38.héten született :)
2021. jún. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Éjjel 2 órakor arra kelltem, hogy elfolyt a magzatvíz. Gyors zuhanyzás után indultunk is. 3 óra múlva megszületett a kislányunk. 38 héten szültem.
2021. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!