Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Indított szülés után ugye...

Indított szülés után ugye indulhat magától a második baba?

Figyelt kérdés

Első babám indított volt. Nagy szerencsém volt, mert csak ballonnal szépen jöttek az összehúzódások és megszületett szépen, jó szülésélménnyel a kisfiam.

Most 38+5 hetes vagyok és kezdek nagyon izgulni, mert 9 napom van hátra a kiírt dátumig.

36.héten 1 ujjnyira voltam nyitva és kb onnantól rendszertelenül jóslóim is vannak.

Ugye indul magától? :/

Kinek hogy alakult?

Köszönöm a válaszokat! :)


nov. 11. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze


Főleg, ha hagynak időt.

1. 41+4 indult nekem spontàn ( nem számoltak el)

2. 40+2 indult


3. 39 hetesen indított volt. ( komplikált eset miatt, nem lehetett tovább húzni)



Miért indították az elsőt?

nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Terminus túllépés miatt.

40+6-ig várnak, utána indítás :/

nov. 11. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze ..engem szerdai napon akartak indítani,aztk kedden spontán beindult a szülés.

Előtte lányommal indított szulesem volt.

nov. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ugyan annyi esélye van, indított szülés után magától indult szülésre, mint neked. Van hogy a baba meg ilyed, hogy indítani kell és magától szülés indul.
nov. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!