Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár utáni panaszok,...

Császár utáni panaszok, normalisak?

Figyelt kérdés
Brutal hát es mellkas fajdalom. Nehezebb legzes, reflux. Bizsergesek a labaimban. Meg bent vagyok a korhazban, itt azt mondták normális. De a noveremnek pl semmije nem fájt utána a seben kívül.. Voltak még valakinek ilyen panaszai mint nekem? :/

dec. 8. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj, de ha a kórházi dolgozóknak nem hiszel, akik csak naponta látnak kb 5 császárt, a nővérednek meg volt egyszer, mégis az ő szava a szent, akkor itt mit vársz? Nem mindenki ugyanúgy reagál az érzéstelenítésre meg egy nagy hasi műtétre. Ezek normálisak, főleg hogy 3 napon belül szültél.
dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt, azt mondták a levegőtől van, ami bejutott műtét közben, pár napig tartott.
dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Kell pár nap, és javul
dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

1#


A nem olyan rég elhunyt ikres 28 éves anyuka is biztosan viccből panaszkodott a kórházi dolgozóknak. 🙄


3* császáros vagyok. Sosem volt egyiknél sem ilyen panaszom, pedig a másodiknál 2 órás műtétem volt, könyökig túrtak bennem, mert mindenem mindennel szarrá összenőtt, letapadt, a vastagbelem megtekeredett.

Viszont kaptam utána bélgyulladást, a harmadiknál is gyulladást.

dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

1: nyilván nem, csak muszáj több helyről érdeklődni mert sose tudni

dec. 8. 17:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Gázt juttatnak a hasüregbe műtét alatt, az csinál ilyesmit. Minden hadi műtétnél ez egy jellemző tünet. Változó, hogy kinek mennyire és milyen hosszú ideig. Én egy műtét után alig bírtam aludni, mert úgy fájt a hátam, miközben a sebeit szinte semennyire.

Próbálj mozogni, sétálni minél többet, az segít.

dec. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
dec. 9. 18:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Szintén 3 császáros vagyok. Nem voltak ilyen panaszaim.
dec. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!