Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen orvoshoz forduljak, ha...

Milyen orvoshoz forduljak, ha szülés óta nem érzek székelési ingert(4 hónapja)?

Figyelt kérdés
dec. 17. 08:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Első körben q háziorvosodhoz
dec. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos és majd ő küld tovább. Én vielési ingert nem éreztem, ehhez egy jó kis inkontinencia is társult. Nekem annyit mondtak a dokik (sebész, nőgyógyász, neurológus, urológus), hogy ez van, sérült az ideg, el kell fogadni. Az inkontinenciával már 2x műtöttek, de csak rosszabb lett. A vizelési ingerem egyébként az utolsó szülesem utani 4. évben jött vissza magától.
dec. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én meg nem tudom eldönteni, hogy az emésztésem lassult be, esetleg az anyagcserém változott meg a terhesség, szülés hatására vagy valóban “eltűnt” az inger. Tény és való hogy nagyon rendszeresen, egészségesen ettem mindegek előtt, mozogtam stb., most pedig idő hiányában és a szoptatás miatt se mozgás se normális kajálás nincsen…
dec. 17. 08:48
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Ha szemét kaját eszel attól csak többet kellene kakálnod szerintem. Legalábbis én így vagyok vele.
dec. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a mozgás és táplálkozás változása max megváltoztatja a széklet mennyiségét, minőségét, gyakoriságát. De nem az ingert tünteti el.
dec. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Es akkor hogyan történik? Ha nem érzel ingert csak leülsz és nyomsz? Nem tudom elképzelni. Sima szülés volt vagy császár?
dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Természetes. Mg citrátot iszom minden nap, hogy lazítson a székleten és sokszor pisilés közben érzem csak, hogy na most tudnék. Igen, elég para.

Talán 1x éreztem a 4 hónap alatt úgy igazán, hogy menni kell.

dec. 17. 13:48
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szultel hazaengedtek anélkül hogy ezt ellenőrizték volna? Azért kérdezem mert ahol én voltam ott addig nem engedtek el míg nem volt széklet természetesen ingerrel együtt nem így ahogy te írtad.
dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Annyit kérdeztek csak, hogy volt e széklet, ami nekem szerencsére már szülés másnapján volt.
dec. 19. 09:38
 10/11 anonim ***** válasza:
És akkor volt inger?
dec. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!