Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig fáj a császárseb...

Meddig fáj a császárseb körül, ha már nem lesz érzéketlen a seb is fájni fog?

Figyelt kérdés
2 hete volt a műtét, és sajnos 1 hete szükséges volt egy egészségügyi kaparás is. A seb maga nem fáj, csak a seb és a köldök közötti terület.. ilyen égő érzés. Ez meddig tart? A sebem amúgy nagyon szép, nincs vele gond.

dec. 21. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Lassan fog múlni. Nekem még 6 hétnél is érzékeny volt. A seb és köldök között érzéketlen maradt.

Majd rendeződik ne legyél türelmetlen. Azert ez egy elviselhető fájás

dec. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Óvatosan kezdheted a hegmasszázst. Segít rajta. Én jártam hegkezelésre is, szakemberhez. Azóta semmi panaszom a heggel, olyan, mi tha semmi nem történt volna
dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem mennyi idő volt, de elmúlt.

Az érzéketlenség elmúlása után nem fájt már úgy emlékszem, kb. 3 hónap volt. Mondjuk most se kellemes ha a gyerek beletenyerel, de nem fáj már egyáltalán 1 év után.

dec. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3, hegkezeléssel a kellemetlen érzés is elmúlik
dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Maga a seb nem fog fájni később. A bőr viszont jópár hónap, míg nem lesz fura. Nekem olyan fájósan érzéketlen volt, furcsa érzés és soká szűnt meg.
dec. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én eleinte 1-2 hónapban kentem krémmel és tettem fel hegtapaszt akkor kicsit érzékeny volt, óvatosan nyúltam hozzá.

De azóta nem fájt és nem is érzéketlen.

9.honap telt el.

dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!