Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pár napos (itthon vagyunk)...

Pár napos (itthon vagyunk) császár-seben normális, hogy végig, kb 20 cm vastagságon lila az egész alhasam?

Figyelt kérdés
2017. jún. 22. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nem.

Én mindenképpen megmutatnám az orvosnak.

Fáj is? Nedvedzik? A seb maga milyen? Bevarasodott szépen?

2017. jún. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Hematoma? Kaptál véralvadás gátlót műtét után?

Babánkkal úgy jártunk, hogy a popsija lilult be(műtét után a kórházban) ... Nővérek nem foglalkoztak vele... professzor asszony meg kiakadt, ő mondta rá először hogy ez bizony hematoma.

Végül megállapitották, hogy a mütét során adott véralvadás gátló hatása...

2017. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is úgy rémlik, hogy kék-zöld volt egy darabig a bőr a heg fölött. Műtét után normális szerintem, elég nagy trauma éri ott a bőrt, a szöveteket. Csörögj rá a dokidra, vagy a a csecsemős osztályra, de szerintem a műtéttel jár.


Nekem utána vagy fél évig olyan érzés volt, ha hozzáértem az úszógumimhoz, mintha zúzódás alatt lenne, úgy fájt. Egy évvel a műtét után már nem volt semmi utóhatás, se túlérzékenység, se érzéketlen bőr - ilyen is szokott lenni.

2017. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a köldökömig lilut be a hasam a műtét után néhány nappal, mintha megütöttem volna. Az izmok is fájtak kb. úgy.


2 hónapja volt a császár, mára nyoma sincs. Azért nem árt rákérdezni a dokinál.


Jó babázást!:)

2017. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!