Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes vagyok lassan ugye...

Petra1230 kérdése:

37 hetes vagyok lassan ugye itt az idő! 2 éve pánikbetegséggel küzdök ès nagyon hamar felmegy a pulzusom most NST is 155 volt a semmitől nagyon félek szülés közben annyira felmegy! Hogyan lehet ezt kontrollálni?! Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Már másfél éve pszihologushoz jàrok ! Ha mèrik vèrnyomàsom mèg rosszab azonnal ràmjön a pánik félek milesz velem szülésnél 😭
dec. 21. 12:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Orvossal konzultálj, ne a gyakorin kérj ilyen témában tanácsot!
dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudsz gyorsan kérni olyan szakvélem
dec. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Bocsánat, véletlenül elküldtem. Szóval nem tudsz gyorsan kérni olyan szakvéleményt, hogy a természetes szülés ellenjavalt, és akkor császárral szülnél?
dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
41%
Nem lesz szülés közben panikrohamod. Akkora sokk a szervezetnek, hogy nem tud panikolasra koncentrálni. Vérnyomást gyógyszerrel is le tudják vinni szülés alatt.
dec. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
59%

Az első párat jelentettem. Ilyen marhákra nincs szükség gyakorin a kérdezőnek gondolom. Társadalomnak sincs,de ha már sajnos itt vannak.


Én ezt orvossal beszélném meg kérdező.

dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
28%

6 te sem voltál még pánikbeteg meg depressziós.

Meg van tiltva! a pszichés betegeknek hogy gyereket vállaljanak.

Még egészségesen is hatalmas vállalás, de betegként lehetetlen


Üdv, egy agresszív borderline és egy traumatizált többszörösen pszichés beteg gyereke

dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Már hogy lenne megtiltva, ne viccelj. Senkinek nem lehet korlátozni a családalapítását, alapvető emberi jog. Amúgy is, a pánikbetegség nem olyan súlyos mentális probléma szerintem, hogy ne lehessen mellette gyereket vállalni.
dec. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
13%
Loool majd ha leszel pánikbeteg akkor mondd ezt
dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy van megtiltva.:D Odaállnak gyertyát tartani?:D Ez volt a nap vicce. Egy olyan 5 gyerekes családnak sincs,ahol mindegyik gyerek igazoltan genetikailag beteg lett súlyosan.
dec. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
20%
Elméleti síkon értettem… tudnod kene magadról hogy tilos a gyerek
dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!