Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi legyen most? Másnak tapaszt...

Jasminqwp2 kérdése:

Mi legyen most? Másnak tapasztalata?

Figyelt kérdés

Már lassan 5 éve kozduk depresszióval. Az elmúlt időben úgy érzem nagyon legyengultem... Nem bírok gondolkodni iszonyatosan faj a fejem. Persze lehet nem ez az oka... Szóval tudjátok mostanában érzem azt hogy igazán élek de vissza estem... Hányingerem van, a fejfájás elviselhetetlen., enni sem birok, nehéz aludni anélkül hogy nem kelnek fel. Szóval testileg/lelkileg teljesen kimerultem... Járok szakemberhez pszichológushoz lassan 3 éve pszichiáterhez meg 1 éve... Nem nagyon segített... Végül is, most ertem arra a szintre hogy amit 3 év alatt a szakemberek felépítették, azt az iskola stressz, bantasok, és még sorolhatnam... Lerombolt, most újra itt vagyok és úgy érzem fel kéne adnom. Viszont rá nézek a családomra, és nem bírom.

Már sokszor nem is bírók bent lenni az iskolában... Muszáj haza mennem... Persze vannak időszakok... Volt közel 1 hónap mikor semmi bajom nem volt, maximális 1x volt pánik rohamok és stb... De elkezdődött a december és vissza estem... Elromlott minden, és úgy érzem egyedül vagyok... Én segítek mindig a ,barataimnak' a problémákat leküzdeni, ha nekik jó utána megtaposnak...

Ha bárkinek tényleg bármi megoldása van kérem írja le... Nagyon hálásan lennék mindenert. Meg ha van ilyen rosszuletrol saját tapasztalatok akkor írjátok le...



2022. dec. 7. 06:42
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Menj háziorvoshoz, csináljon általános vérképet. Vas és d vitamin is legyen benne.
2022. dec. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tavaj már csinaltatam, a verkep teljesen oké volt.
2022. dec. 8. 10:43
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Tavaly az régen volt, de azt is meg kellene nézetni, hogy nincs-e pajzsmirigy-alulműködésed. Szedd azokat a gyógyszereket, amiket kaptál a depressziód ellen.
2022. dec. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, nagyon sajnálom, hogy ilyen rosszul érzed magad! Iskolaváltás nem opció, ha ennyire rosszul érzed magad? Illetve, pszichiáter nem tud segíteni? Depresszióra szedsz valamit?
2022. dec. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

Javaslom a Kék Vonalat is, ha beszélgetni szeretnél valakivel, hátha tudnak segíteni:

[link]

2022. dec. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!