Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » S. O. S Homeopátiás pszichiáte...

S. O. S Homeopátiás pszichiátert keresek fejér megyében pánikbetegség depresszió kezelésére. Alkati szeret szeretnék feliratni. Ki tud nekem ebben segíteni? Saját tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 18:44
 1/2 anonim válasza:
nem ott lakom, de 1-2 ötletem lenne. Mindenekelőtt ajánlom figyelmedbe Szendi Gábor könyveit: Boldogtalanság és evolúció, Paleolit táplálkozás, Paleolit szakácskönyv, Pánik - tények és tévhitek. Ő egyébként pszichiáter, és nem kevesebbet állít, mint hogy megfelelő táplálkozással 98%-ban tudja gyögyítani a depressziót és pánikbetegséget. Nagy dolog ez, hiszen az egyéb módszerek csak kezelgetik, vagy szinten tartják az állapotot.Ha nekem ilyen problémám lenne, biztos, hogy efelé indulnék. NO gyógyszer! Az mindig csapda! Sok sikert!
2010. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én sem szeretnék ezért is választottam a homeopátiát mert az nem gyógyszer.Lehet igaza van annak az orvosnak is.Köszönöm szépen,hogy válaszoltál.
2010. nov. 17. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!